Avico Greentop

Eladó családi ház
Kecskemét

94 300 000 Ft94.3 M Ft 857 273 Ft/m2
5 szoba
110 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Telekméret: 911 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 649
Borosné Hajnalka
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kecskeméten a Vacsiközben, új építésű családi ház 2023-as átadással eladó!
CSAK NÁLUNK KERESSE!

NETTO 110 M2
NAPPALI+ 4 SZOBA
2 ILLEMHELYISÉG
ÖSSZKÖZMŰVES, 911 M2-ES TELKEN
GÁZ-CIRKÓ FŰTÉS
NAPELEM
HŐSZIVATTYÚ LEHETSÉGES
POROTHERM 44X-THERM DRYFIXTÉGLAÉPÍTÉS
EZ A FALAZAT HŐSZIGETELÉST NEM IGÉNYEL, EZÁLTAL A HÁZ TERMÉSZETES SZELLŐZÉSE KITŰNŐ
KIEMELKEDŐEN GYORS, TISZTA ÉPÍTKEZÉS
EZZEL A FALAZATTAL A HÁZ MINIMUM BB-S ENERGETIKAI BESOROLÁST KAP
TÉGLAVÁLASZFALAK
VASBETON KOSZORÚ
HAGYOMÁNYOSÁCSOLT FATETŐSZERKEZET
LEIER/ TERRÁN,BRAMAC, AZZUROBETONCSERÉP
SZILÁRD FÖDÉM SZERKEZET, KÖRÜREGES ELŐRE GYÁRTOTT FÖDÉMPANEL
30 CM-E FÖDÉM SZIGETELÉS
GÉPI VAKOLÁS, GLETTELÉS BECSISZOLVA, KÉT RÉTEGŰ FESTÉS
NEMESVAKOLT
GIPSZKARTON MENNYEZET
MŰANYAG 3 RÉTEGŰ 6 LÉGKAMRÁS NYÍLÁSZÁRÓK
FONDITAL 24 KW KOMBI KONDENZÁCIÓS KAZÁN
HIDEGBURKOLAT 6000,-fT/ M2 ÁRIG
LAMINÁLT VAGY VINYL PADLÓ
GARÁZS, TÉRKŐ, KERÍTÉS ELKÉSZÍTÉSÉT IS VÁLLALJUK
IGÉNY ESETÉN MÓDOSÍTÁSOK LEHETSÉGESEK
AZ ÁR AZ ÉPÍTÉSI TELEK ÁRÁT TARTALMAZZA!
AZ ÁR A TERVEZÉS KÖLTSÉGÉT TARTALMAZZA!
KIVITELEZÉSI IDŐ 10-13 HÓNAP
AZ ÉPÍTÉSI TELEK NÉVRE KERÜLÉSE FELTÉTEL, ÁRGARANCIÁT 50 % ELŐLEG BEFIZETÉSE ESETÉN VÁLLALUNK
REFERENCIA MUNKÁINK MEGTEKINTHETŐK SZÉLES VÁLASZTÉKBAN
​Forduljon hozzám bizalommal amennyiben felkeltette érdeklődését ez a remek lehetőség, ha eladó ingatlana van, illetve ha hitelre van szüksége! Szolgáltatásaink kereső ügyfeleink részére ingyenesek!

Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
857 e Ft
748 e Ft -15%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
94.3 M Ft m Ft
155.2 m Ft 39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

45 M Ft
6 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

42 M Ft
4 szoba
180 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét