Metrodom

Eladó családi ház
Kapuvár

+ 12 kép 1/15
115 000 000 Ft115 M Ft 821 429 Ft/m2
3 szoba
140 m²
építés éve:2012

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1100 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 947
Ost-Invest Ingatlan Kft
Ost-Invest Ingatlan Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kapuváron, 2012-ben épült, 140 m2-es, 3 szoba, amerikai konyha-nappalis, gázkazán- és vízteres kandalló padlófűtéses családi ház, terasszal, mosókonyhával, műhellyel, elektromos kapuval ellátott, fűthető garázzsal, gépesített konyhabútorral, szigetelt, betonozott födémmel, parkosított udvarral, veteményessel, gyümölcsfákkal, 1.100 m2-es kerttel, eladó!

KÓD: 5895

Az ingatlan helyisége: 3 szoba, amerikai konyhás nappali, spájz
fürdőszoba, wc, vendégmosdó, mosókonyha

A helyiségek burkolata: szobák és nappali:laminált, többi helyiség járólap

Fűtés: gázkazán, vízteres kandalló, padlófűtés
Meleg víz: gázkazán
Melléképület: házhoz épített sportszoba, szigetelt, fűthető műhely,
fatároló
Garázs: fűthető, betonozott, elektromos kapuval ellátott garázs
Csatorna: van
Vezetékes van

Műanyag, hőszigetelt nyílászárók, szúnyoghálókkal, redőnyökkel, fűthető garázs, járólapozott terasz (30 m2), mosókonyha, sportszoba, beépített, gépesített konyhabútor, parkosított udvar, fúrt kúttal, veteményessel, gyümölcsfákkal.
Az ingatlan tehermentes, azonnal költözhető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Kapuváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kapuvár m² ár
821 e Ft
528 e Ft -56%
Ennek az ára
Kapuvár átlagár
115 M Ft m Ft
49.1 m Ft -134%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kapuvár

Eladó családi házak a környékről

Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

72 M Ft
2 + 2 szoba
85 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

115 M Ft
5 szoba
222 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

95 M Ft
5 szoba
95 m²
Ásványráró
Eladó családi ház

Ásványráró

399 M Ft
8 szoba
200 m²
Lébény
Eladó családi ház

Lébény

62.99 M Ft
4 szoba
90 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

115 M Ft
6 szoba
250 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

210 M Ft
3 + 2 szoba
256 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

34.999 M Ft
3 szoba
77 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

49.75 M Ft
3 szoba
90 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

189.9 M Ft
8 szoba
280 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

89 M Ft
5 szoba
176 m²
Hegyeshalom
Eladó családi ház

Hegyeshalom

190 M Ft
2 szoba
120 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

28.9 M Ft
5 szoba
161 m²
Gönyű
Eladó családi ház

Gönyű

111.951 M Ft
5 szoba
105 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

22.8 M Ft
1 + 1 szoba
65 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

49.999 M Ft
3 szoba
95 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

119 M Ft
3 + 1 szoba
222 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

41.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

60.9 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

80.6 M Ft
4 szoba
106 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

64.8 M Ft
3 + 1 szoba
76 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

52.5 M Ft
4 szoba