River Life

Eladó családi ház
Ibrány

+ 8 kép 1/11
32 000 000 Ft32 M Ft 290 909 Ft/m2
3 szoba
110 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1789 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 867
Krózser Szilvia
P-Real Consulting Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ibrány város abszolút központjában 3 szobás, téglaépítésű, azonnal költözhető családi ház eladó.

A lakóház B30-as téglából épült, tágas terekkel, külön nyíló szobákkal, étkezővel. A tetőszerkezet jó állapotú, palafedésű. A ház fűtése gázkazánról és vegyes tüzelésű kazánról egyaránt üzemeltethető.
Az udvar felőli oldalon nagy méretű terasz épült, mely lehetőséget teremt nagyobb társaság vendégül látására vagy családi pihenésére. A naplementét az egyik szobából nyíló loggiáról csodálhatjuk.
A folyamatosan gondozott kertben melléképületek és fóliasátor épült. A vetemény öntözése kiépített kerti csapról és fúrott kútból történik.
Igény esetén az ingatlan teljes berendezéssel együtt eladó.

Az ingatlan legnagyobb előnyét a kiváló lokáció jelenti: városközpontban, mégis igazi pihentető környezetben helyezkedik el. Élelmiszerüzletek, orvosi rendelő, buszmegálló karnyújtásnyira található.
A vásárláshoz Otthon Start, CSOK Plusz, kedvezményes lakáshitel igényelhető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Ibrányban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ibrány m² ár
291 e Ft
287 e Ft -1%
Ennek az ára
Ibrány átlagár
32 M Ft m Ft
24.2 m Ft -32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ibrány

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Ibrány
Eladó családi ház

Ibrány

20.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Ibrány
Eladó családi ház

Ibrány

43.9 M Ft
4 szoba
130 m²
Ibrány
Eladó családi ház

Ibrány

18.5 M Ft
2 szoba
50 m²
Ibrány
Eladó családi ház

Ibrány

29.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Ibrány
Eladó családi ház

Ibrány

18.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Ibrány, Szőlő köz
Eladó családi ház

Ibrány

42 M Ft
6 szoba
150 m²
Ibrány
Eladó családi ház

Ibrány

23.8 M Ft
3 szoba
81 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Ibrány
Eladó családi ház

Ibrány

17.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Ibrány
Eladó családi ház

Ibrány

5.99 M Ft
3 szoba
116 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

130 M Ft
3 szoba
159 m²
Ibrány
Eladó családi ház

Ibrány

15.9 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
Ibrány
Eladó családi ház

Ibrány

32 M Ft
3 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Ibrány, Nagy Imre utca
Eladó családi ház

Ibrány

7.99 M Ft
2 szoba
50 m²
Ibrány
Eladó családi ház

Ibrány

31.9 M Ft
3 szoba
79 m²
Ibrány
Eladó családi ház

Ibrány

9.9 M Ft
2 szoba
57 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Levelek
Eladó családi ház

Levelek

74 M Ft
6 + 1 szoba
190 m²
Hegyeshalom, Margaréta utca 12