Astora Art House

Eladó családi ház
Hosszúhetény

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
87 990 000 Ft87.99 M Ft 656 642 Ft/m2
3 szoba
134 m²
építés éve:1968

Részletes adatok

Telekméret: 2000 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Szilágyi Róbertné - Marcsi
Otthon Centrum Pécs - Király utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Regisztrációs szám: H517528

Üdvözöllek a hirdetésemnél!

Képzeld el, hogy egy igazán különleges helyet találtál, ahol a modern életstílus és a természet közelsége egyesül.
Ez a Hosszúhetényben, a HÁRMASHEGY lábánál található, TELJESKÖRŰEN felújított, 134 nm-es ház tökéletes választás fiatal, gyermekes családok számára, akik egy csendes, hegyvidéki környezetben keresnek otthont, vagy akár befektetési lehetőséget.

A 2000 nm-es, mondhatni hegyoldalban található telek, lehetőséget biztosít a saját kert kialakítására, ahol a rendezett részen egy kerti kiülő teszi varázslatossá a látványos vidéki panorámát.

A levegő mindig friss és tiszta a hegyek ölelésének és a rengeteg zöld nővénynek köszönhetően.
A házban konyha + étkező, kamra, fürdő, toalettel, külön W.C, tároló, kazánház és három világos, ideális méretű hálószoba található, melyek mindegyike remekül kihasználható, ugyanis a folyosóról, külön bejárattal nyílnak.

Az ingatlan állapota kiváló, a beépített bútorok és szekrények pedig maximálisan kihasználják a teret, így a mindennapi élet kényelmesebbé válik.

A fürdőszoba, modern, igényes kialakítással rendelkezik, ami a napi rutint is élvezetesebbé teszi., annál is inkább mert egy sarokkád és egy épített zuhany is a rendelkezésre áll.
A ház fűtése gáz (cirko), és egy vegyes tüzelésű kazánról megoldott, míg a hűtésről a klímák gondoskodnak, így minden évszakban kellemes hőmérséklet vár rád, az otthonodban.

Még néhány fontos infó, csak, hogy jól tudj dönteni:
- Műanyag nyílászárok, szúnyoghálókkal, redőnyökkel
- 2 állásos, 48m2-es, aknás garázs
- kerti kiülő
- melléképület, amelyből bármi is kialakítható
- beton, BRAMAC cserép fedés
- ÚJ VILLANYVEZETÉK
- 2023-as kazánok és radiátorok
- 2 db Split klíma
- 10 cm-es EPS szigetelés
- körbe kerített kert
- 6 KW-os napelem rendszer
- 3*20 Amper
- Elektromos autó töltő kiállás
- Fűtéssel, árammal, klímával szerelt műhely (garázs)
- Elektromos kapu
- pince, présházzal

KELL ENNÉL TÖBB? :) UGYE, HOGY NEM!!!!! DE KEVESEBB SEM!!!

A környék ellátottsága kiváló, könnyen elérhetőek a helyi boltok, és szolgáltatások, így nem kell messzire menned a mindennapi szükségleteidért.
A településen található még: benzinkút, TŰZÉP, óvoda, iskola, bölcsi, országos hírű étterem, orvos, gyógyszertár, posta, idősek klubja, és még napestig sorolhatnám.....
A közlekedés is kedvező, hiszen Pécs, vagy Komló városa a kiváló tömegközlekedési lehetőségeknek köszönhetően könnyen elérhetők, így akár autóval, vagy busszal gyorsan odaérsz a célállomásodhoz.

Az ingatlan tehermentes, így aránylag rövid időn belül költözhető, és ide hozhatod a kedvenc négy lábú barátodat is és ezáltal Ő is élvezheti az új otthon kényelmét.

A csendes környezet és a biztonságos szomszédság ideális választássá teszi ezt a helyet, ahol a természet közelsége és a modern életvitel találkozik,
a bővítési lehetőség pedig lehetővé teszi, hogy a jövőbeli igényeid szerint hozzáépíts és átalakítsd a lakóteret.

Az elektromos autó töltés lehetőségének köszönhetően, TE IS ügyelhetsz és hozzájárulhatsz a fenntarthatósághoz.

Ez a hegyvidéki ingatlan nemcsak egy ház, hanem egy igazi szívmelengető otthon, ahova imádni fogsz hazajárni.
Ne habozz, ha kérdéseid lennének, szívesen állok rendelkezésedre, a hét bármely napján, hogy közösen megtaláljuk a számodra legmegfelelőbb megoldást!

Hívj, egyeztessünk, tekintsd meg ezt a szép házat és hozd meg életed legjobb döntését. Legyen a TIÉD!!

Teljes körű pénzügyi megoldások ügyintézése díjmentesen:
* Bankfüggetlen hitelcenterünk díjmentesen versenyezteti minden bank és hitelintézet ajánlatát.
* Önnek nincs más dolga, mint beszélgetni munkatársunkkal, majd a megversenyeztetett ajánlatokból kiválasztani a hosszútávon is a legmegfelelőbb konstrukciót.
* Szakértőnk több mint 20 éves szakmai tapasztalattal és egyedi igényekre szabott, fogyasztóbarát lakáshitelekkel, babaváró hitellel, teljes körű CSOK ügyintézéssel várja Önt.
* Előre egyeztetett időpontban.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás családi házak ára Hosszúhetényen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hosszúhetény m² ár
657 e Ft
373 e Ft -76%
Ennek az ára
Hosszúhetény átlagár
87.99 M Ft m Ft
30.5 m Ft -188%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hosszúhetény

Eladó családi házak a környékről

Magyartelek, Újsor utca
Eladó családi ház

Magyartelek

16.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

13.5 M Ft
1 szoba
50 m²
Lánycsók
Eladó családi ház

Lánycsók

75 M Ft
7 szoba
247 m²
Pécs, Meszesi lakóövezet, Pacca dűlő
Eladó családi ház

Pécs

16 M Ft
1 szoba
28 m²
Hosszúhetény
Eladó családi ház

Hosszúhetény

94.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Hosszúhetény
Eladó családi ház

Hosszúhetény

94.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Bükkösd, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Bükkösd

16 M Ft
1 szoba
210 m²
Hosszúhetény, Szőlőhegy
Eladó családi ház

Hosszúhetény

12 M Ft
1 + 1 szoba
4824 m²
Magyarhertelend, Bokréta utca
Eladó családi ház

Magyarhertelend

30.5 M Ft
3 + 3 szoba
102 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

270 M Ft
8 szoba
600 m²
Hosszúhetény
Eladó családi ház

Hosszúhetény

94.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Hosszúhetény
Eladó családi ház

Hosszúhetény

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
Versend
Eladó családi ház

Versend

75 M Ft
3 szoba
123 m²
Görcsöny, Hársfa utca
Eladó családi ház

Görcsöny

249 M Ft
5 szoba
270 m²
Hosszúhetény
Eladó családi ház

Hosszúhetény

73 M Ft
4 szoba
142 m²
Hosszúhetény
Eladó családi ház

Hosszúhetény

97 M Ft
3 szoba
105 m²
Hosszúhetény
Eladó családi ház

Hosszúhetény

185 M Ft
3 + 1 szoba