Avico Greentop

Eladó családi ház
Helvécia

+ 10 kép 1/13
81 600 000 Ft81.6 M Ft 896 703 Ft/m2
3 szoba
91 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 439
Hello Ház
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Új építésű, energiatakarékos családi ház projektek eladók
Hello Ház Kft. Generálkivitelezőtől közvetlen

HH-92 típusház projektünket kínáljuk a telekhez, 3 szoba + nappali
Oldalhatáros beépítés!
Helvécia dinamikusan fejlődő részén.
✓92 m2 okosan kialakított lakótér
✓400 m2 telek
✓Tégla építés
✓Ultrahatékony hőszigetelés
✓Hőszivattyús padlófűtés
✓Szigorított energetikai tanúsítványnak megfelel (68 kWh/M2/év)
✓9.000 FT/M2 hidegburkolati keretösszeg
✓1.000.000 FT szaniterkeret
✓rugalmas kivitelezési lehetőségek

Az ár tartalmazza a telek árát!

Kiváló elhelyezkedés, minőségi anyagok, modern kialakítás!
Hívjon bizalommal, alakítsa saját igényeire leendő otthonát.

Hello Ház Kft.
Neked építünk!
További projektjeinket, típusházainkat megtekintheti honlapunkon!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 04. 17.

3 szobás családi házak ára Helvécián

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Helvécia m² ár
897 e Ft
579 e Ft -55%
Ennek az ára
Helvécia átlagár
81.6 M Ft m Ft
77.1 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Helvécia

Eladó családi házak a környékről

Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

59.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

81.6 M Ft
4 szoba
90 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

90 M Ft
3 szoba
116 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

119.5 M Ft
4 szoba
148 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

26 M Ft
2 szoba
36 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

22 M Ft
2 szoba
70 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

139.9 M Ft
3 szoba
584 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft