Aerogate Homes

Eladó családi ház
Helvécia

+ 17 kép 1/20
139 900 000 Ft139.9 M Ft 239 555 Ft/m2
3 szoba
584 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 2339 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676770718
Romfa Anikó
Romfa Anikó e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kecskemét dinamikusan fejlődő kertvárosi részén kínálok ELADÁSRA egy 2339 m2-es, közvetlen Fő út mellett elhelyezkedő épületegyüttest, mely 4 épületből áll.

Családi ház:
A tégla építésű 75 m2-es ház kiváló állapotú. Cserélt hő-hangszigetelt nyílászárós, egyedi gáz(cirkó) fűtésű, teljesen alápincézett, igényes ház.
Nagy étkező-nappalival, és egy teljesen gépesített konyhával rendelkezik. Tágas fürdő, és egy szoba lett kialakítva a házban. A fűtést kiegészíti egy nagy teljesítményű kandalló, és egy hűtő-fűtő klíma berendezés. A gépkocsit zárt udvari beállóban, vagy igény szerint garázsban lehet elhelyezni.

Gazdabolt:
A tégla építésű, 200 m2-es, jelenleg is jól működő gazdabolt 110 m2-es eladótérrel rendelkezik. Ebből nyílik a 90 m2 területű 5 raktárból, és 1 irodából álló kiszolgáló rész. Az épület fűtése gáz konvektorokkal történik, melyet kiegészít a hűtő-fűtő klíma berendezés. Az épület kiváló állapotú, 3 fázissal ellátott villamosrendszerrel felszerelt.

Vendéglátó egység:
A kiváló állapotú 134 m2-es tégla építésű, teljes berendezéssel ellátott üzlethez tartozik egy közel 50 m2-es fedett kerthelyiség, és egy 30 m2-es emeleti privát társalgó is.
A remek elrendezésű üzletnek szeparált, férfi-női mosdója is van. A fűtésről gáz konvektorok, és hűtő-fűtő klíma gondoskodik. A biztonságról kamerarendszer gondoskodik.

Raktár:
Nagy belmagassággal rendelkező tégla építésű 19x6 méteres közel 115 m2-es több beállású raktár. A raktárhoz tartozik egy kb.:30 m2-es iroda is. A raktár mellett található egy kb.:30 m2-es garázs.

TOVÁBBI INFORMÁCIÓÉRT KÉREM KERESSEN!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban tudok segíteni. Ingyenes hiteltanácsadást, ügyvédi hátteret biztosítok, valamint belső tervezőt is ajánlok, aki a kivitelezést is vállalja.
ROMFA ANIKÓ
+36/703374670

Referencia szám: HZ063476-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Helvécián

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Helvécia m² ár
240 e Ft
579 e Ft 59%
Ennek az ára
Helvécia átlagár
139.9 M Ft m Ft
77.1 m Ft -82%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Helvécia

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Helvécia, Iskola sor
Eladó családi ház

Helvécia

43.5 M Ft
3 szoba
102 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

94.99 M Ft
4 szoba
95 m²
Helvécia, Fehértói dűlő
Eladó családi ház

Helvécia

64.75 M Ft
4 + 1 szoba
160 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

119.9 M Ft
4 + 1 szoba
127 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

28.5 M Ft
2 szoba
68 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

139.9 M Ft
3 szoba
584 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

22 M Ft
2 szoba
70 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

81.6 M Ft
3 szoba
91 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

119.5 M Ft
4 szoba
148 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

119.5 M Ft
4 szoba
148 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

81.6 M Ft
4 szoba
90 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

26 M Ft
2 szoba
36 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

90 M Ft
3 szoba
116 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

81.6 M Ft
4 szoba
90 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét