Metrodom

Eladó családi ház
Hajdúszoboszló

+ 4 kép 1/7
108 000 000 Ft108 M Ft 900 000 Ft/m2
4 szoba
120 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 557
Dr. Pál Dóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Hajdúszoboszló csendes, kertvárosi részén kínálunk megvételre 4 db önálló családi házat egy 1485 m²-es telken, modern megjelenéssel, praktikus elrendezéssel és igényes műszaki tartalommal.
A 120 m²-es, kétszintes ingatlanok ideális választást jelentenek olyan családok számára, akik nyugodt környezetben keresnek korszerű, új építésű otthont.
Helyiségkiosztás
Földszint:
- előszoba
- tágas nappali
- konyha + étkező
- WC
- háztartási helyiség
- 19,5 m²-es garázs
- terasz
Emelet:
- 3 hálószoba
- egyik hálószoba saját gardróbbal
- fürdőszoba
Műszaki tartalom
- gázkazános fűtés
- gázkazános melegvíz-ellátás
- 2 db klíma a nyári komfortért
- kerámia burkolatok
- saját garázs minden házhoz
- modern, letisztult építészeti megjelenés
Főbb adatok
- Hajdúszoboszló, kertvárosi övezet
- 4 db önálló családi ház
- 120 m² lakótér + 19,5 m² garázs
- 1485 m² össztelek
108.000.000 Ft / ház
Várható átadás: 2027. június
A modern külső megjelenés, a jól átgondolt belső elrendezés, a garázs és a saját terasz együtt olyan otthont kínálnak, amely tökéletes választás lehet családok számára vagy hosszú távú értékálló befektetésként.
További információért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 17.

4 szobás családi házak ára Hajdúszoboszlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúszoboszló m² ár
900 e Ft
796 e Ft -13%
Ennek az ára
Hajdúszoboszló átlagár
108 M Ft m Ft
115.9 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúszoboszló

Eladó családi házak a környékről

Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

119 M Ft
10 szoba
431 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

61.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

209 M Ft
9 szoba
320 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

42 M Ft
2 szoba
50 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

61.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Hajdúszoboszló, Kenézy
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

79 M Ft
6 + 1 szoba
190 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

129.9 M Ft
5 szoba
240 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

160 M Ft
7 szoba
285 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

159.9 M Ft
5 szoba
200 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

105 M Ft
4 szoba
123 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

189.99 M Ft