City Pearl

Eladó családi ház
Hajdúsámson

+ 6 kép 1/9
125 000 000 Ft125 M Ft 925 926 Ft/m2
4 szoba
135 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 763 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Rákosné Tímea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Toszkán stílusban! Egyedi tervezés, merész ötletek alapján megálmodott családi ház!
Hogy milyen a nekünk való otthon?
Barátságos, tükrözi a mozgalmas életmódunkat és alkalmas családnak hiszen mindekinek saját külön lakrésze található.Eleganciájáról a konyha-étkező kialakítás és a nagy 6 m belmagassággal rendelkező nappaliban az oldalvilágító ablakok teszik egyedivé.
A hangulatot fokozza a tágas közösségi tér a nappali, mely nagy teraszajtóval kapcsolódik a 48 m2-es déli tájolású teraszhoz.

Sámsonkert Muskátli utca környékén található, egyedi családi ház! Megtekintés velem lehetséges!

alapadatok:
Beépített terület: 228,57 m2
hasznos alapterület: 135 m2
telekméret: 763 m2
gerincmagasság: 7,01 m
zöldfelület: 50,55 %

Műszaki paraméterek:
*PTH N+F 30-as téglafalazat 15 cm-es EPS szigetelőrendszerrel
*hőszivattyús fűtésrendszer (levegő-víz osztott Sprit)
*7 rétegű üvegezéssel melegpremezett színes nyílászárók
*10.000 Ft/ m2 bruttó áron burkolatok
*7.500 Ft / m2 áron terasz burkolat és garázs burkolat
* 50.000 Ft értékben csaptelep
*300.000 ft értékben fürdőkád
* WALK-in épített zuhanykabin
*Erkado típusú belső ajtók
*színes szekcionált motoros garázskapu
* mediterrán típusú betoncserép
*kandalló építése a nappaliban és kemence kémény kialakítás a teraszon
*átadás szerződéstől számított 12 hónap
*CSOKplusz! Piaci hitel! Babaváró igénybevehető! 150 M Ft-ig Illetékmentesség a 2-ik ingatlan vásárlásnál!
* 5% Áfa visszaigénylés max 5 millió Ft-ig, még érvényben van 2026.12.31-ig

* Használja ki az állami támogatásokat!!

Megtekintés előre egyeztetett időpontban lehetséges!

Sámsonkert, újépítésű, családi ház, egyedi terv alapján, Hajdúsámson 4szobás,

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Hajdúsámsonon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúsámson m² ár
926 e Ft
759 e Ft -22%
Ennek az ára
Hajdúsámson átlagár
125 M Ft m Ft
88.5 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúsámson

Eladó családi házak a környékről

Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

85 M Ft
5 szoba
145 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

150 M Ft
4 szoba
155 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

26 M Ft
2 szoba
60 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

30.9 M Ft
1 szoba
62 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Hajdúsámson, Hordó utca
Eladó családi ház

Hajdúsámson

79.9 M Ft
4 szoba
98 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

64.89 M Ft
4 szoba
0 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

79.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson