BAM Living

Eladó családi ház
Gyula

+ 17 kép 1/20
27 990 000 Ft27.99 M Ft 215 308 Ft/m2
3 szoba
130 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 601
Rotár Marianna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Felújítandó családi ház vagy kiváló építési telek Gyulán!

Gyula közkedvelt Magyarváros részén eladó egy 130 m²-es felújítandó családi ház, amely nemcsak otthonnak, hanem befektetésnek is remek lehetőség!

Az ingatlan egy 1020 m²-es összközműves telken helyezkedik el, amely méretének és elhelyezkedésének köszönhetően akár 2 külön ingatlan építésére is alkalmas lehet.

A ház jellemzői:
3 szoba
konyha étkezővel
kamra
folyosó
2 fürdőszoba WC-vel
vegyes falazat, stabil tégla alap
saját garázs az udvarban

A ház felújítandó állapotú, így új tulajdonosa saját ízlése szerint alakíthatja ki. A telek adottságai miatt befektetők számára is különösen érdekes lehet.

Miért érdemes megnézni?

Gyula kedvelt részén található
Hatalmas, 1020 m²-es telek
Akár 2 ingatlan építésére is alkalmas
Kiváló befektetési lehetőség
Csendes környezet, mégis közel a központhoz
Boltok, iskola, szolgáltatások pár perc alatt elérhetők

Legyen szó felújításról, új építésről vagy befektetésről, ez az ingatlan rengeteg lehetőséget rejt magában!
Ne hagyja ki ezt a sokoldalú lehetőséget Gyulán!
Érdeklődni bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Gyulán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyula m² ár
215 e Ft
614 e Ft 65%
Ennek az ára
Gyula átlagár
27.99 M Ft m Ft
59.6 m Ft 53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyula

Eladó családi házak a környékről

Gyula, Vár utca
Eladó családi ház

Gyula

85.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Gyula, Vár utca
Eladó családi ház

Gyula

85.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

4.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Gyula, Toronyi utca
Eladó családi ház

Gyula

79 M Ft
7 szoba
250 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Kamut
Eladó családi ház

Kamut

9.98 M Ft
3 szoba
75 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

79.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

19 M Ft
4 szoba
123 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

73.99 M Ft
8 + 1 szoba
255 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

117 M Ft
8 szoba
189 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

149 M Ft
1200 m²
163 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

28.7 M Ft
12 + 6 szoba
390 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

69.9 M Ft
7 szoba
162 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

64.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

88.51 M Ft
4 szoba
106 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

110 M Ft
9 szoba
270 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

6.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

33.9 M Ft
4 szoba
240 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

199.99 M Ft
2615 m²
250 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft
4 szoba
95 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

149 M Ft
9 + 1 szoba
240 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

158 M Ft
10 szoba
241 m²
Tótkomlós