Avico Greentop

Eladó családi ház
Gyula

+ 16 kép 1/19
45 000 000 Ft45 M Ft 445 545 Ft/m2
3 + 1 szoba
101 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Telekméret: 647 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 386
Gyula House
Gyula House

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó jó állapotú családi ház Magyarvároson – 3+1 szobás, korszerű fűtéssel és új nyílászárókkal

Magyarváros kedvelt részén eladó egy jó állapotú, 101 m²-es, vegyes falazatú családi ház, amely 647 m²-es telken helyezkedik el. Az ingatlan 1970-ben épült, stabil szerkezettel rendelkezik, és új, modern külső nyílászárókkal lett felszerelve.

Főbb jellemzők:

3+1 tágas szoba

Cirkó fűtés kondenzációs kazánnal – gazdaságos üzemeltetés

Új külső nyílászárók

Jó állapotú, azonnal költözhető

647 m² rendezett telek

Vegyes falazat, stabil szerkezet

Csendes, nyugodt környék

Ár: 45 000 000 Ft

Ez az ingatlan ideális választás lehet családoknak, akik kényelmes, felújított és energiatakarékos otthont keresnek nyugodt környezetben.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Gyulán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyula m² ár
446 e Ft
577 e Ft 23%
Ennek az ára
Gyula átlagár
45 M Ft m Ft
68 m Ft 34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyula

Eladó családi házak a környékről

Gyula
Eladó családi ház

Gyula

110 M Ft
9 szoba
270 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

45 M Ft
4 + 3 szoba
200 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

6.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Kamut
Eladó családi ház

Kamut

9.98 M Ft
3 szoba
75 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

115 M Ft
5 szoba
212 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

60 M Ft
5 + 2 szoba
163 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

28.7 M Ft
12 + 6 szoba
390 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

149 M Ft
1200 m²
163 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

59 M Ft
7 szoba
172 m²
Gyula, Béke sgt
Eladó családi ház

Gyula

238 M Ft
3 szoba
2000 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
4 szoba
150 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

18 M Ft
4 szoba
150 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

69.9 M Ft
5 szoba
162 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

64.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35 M Ft
2 + 6 szoba
152 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

19 M Ft
4 szoba
123 m²
Gyula, Toronyi utca
Eladó családi ház

Gyula

79 M Ft
7 szoba
250 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

136 M Ft
10 szoba
279 m²
Gyula, Vár utca
Eladó családi ház

Gyula

85.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

89 M Ft