Metrodom

Eladó családi ház
Gyula

+ 13 kép 1/16
87 900 000 Ft87.9 M Ft 570 779 Ft/m2
5 szoba
154 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 601
Rotár Marianna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Gyulán, a Gyulai Vártól mindössze 200 méterre egy 154 m²-es, teljes körűen felújított családi ház.
Ár: 99.990.000 Ft (249.975EUR)

• Alapterület: 154 m²
• Telek méret: 735m²
• Építési mód: tégla
• Állapot: felújított
• Tartozékok: garázs, erkély, loggia
Az ingatlan csendes, rendezett utcában található, könnyen megközelíthető helyen. A felújítás során a szerkezeti, gépészeti és esztétikai elemek modernizálása is megtörtént. A helyiségek elosztása átgondolt, a terek világosak és jól használhatók.
A garázs az épület része, az erkély és loggia további kényelmi funkciókat biztosít. Az ingatlan környezete kiemelten rendezett, a városközpont, a Várfürdő és minden fontos szolgáltatás gyalogosan elérhető.
*
De vânzare în Gyula, la doar 200 de metri de Cetatea Gyula, o casă familială complet renovată, cu suprafața de 154 m².
Ár:99.990.000Ft (249.975EUR)

• Suprafață: 154 m²
• Suprafața terenului: 735 m²
• Tip de construcție: cărămidă
• Stare: renovată
• Dotări: garaj, balcon, loggie
Imobilul este situat pe o stradă liniștită și bine întreținută, într-o zonă cu acces facil. În timpul renovării au fost modernizate atât elementele structurale, cât și cele tehnice și estetice. Împărțirea spațiilor este bine gândită, iar încăperile sunt luminoase și funcționale.
Garajul este integrat în clădire, iar balconul și loggia oferă funcționalități suplimentare. Zona din jurul imobilului este de asemenea bine întreținută, iar centrul orașului, Băile Cetății și toate serviciile importante sunt accesibile pe jos.
Caracteristici principale:
• Locație centrală, dar liniștită
• Stare renovată, gata de mutat
• Spații interioare bine dispuse și încăperi generoase
• Zonă îngrijită și întreținută

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Gyulán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyula m² ár
571 e Ft
510 e Ft -12%
Ennek az ára
Gyula átlagár
87.9 M Ft m Ft
104.5 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyula

Eladó családi házak a környékről

Gyula
Eladó családi ház

Gyula

149 M Ft
1200 m²
163 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Kamut
Eladó családi ház

Kamut

9.98 M Ft
3 szoba
75 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

69.9 M Ft
5 szoba
162 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

75 M Ft
4 szoba
230 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

15 M Ft
3 szoba
100 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

117 M Ft
8 szoba
189 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

8.7 M Ft
2 szoba
90 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

149 M Ft
9 + 1 szoba
240 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

199.99 M Ft
2615 m²
250 m²
Gyula, Vár utca
Eladó családi ház

Gyula

85.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

115 M Ft
5 szoba
212 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

13 M Ft
3 szoba
100 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

136 M Ft
10 szoba
279 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

110 M Ft
9 szoba
270 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

158 M Ft
10 szoba
241 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

6.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

39.9 M Ft
3 szoba
104 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

88.51 M Ft
4 szoba
106 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

89 M Ft
5 + 2 szoba
145 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
4 szoba
150 m²
Gyula, Nagyrománváros
Eladó családi ház