Astora Art House

Eladó családi ház
Győrújbarát

+ 17 kép 1/20
126 900 000 Ft126.9 M Ft 1 153 636 Ft/m2
4 szoba
110 m²
építés éve:2004

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 2628 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696998014
Hán Viktória
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kiváló elhelyezkedésű családi ház Győr közelében, nyugodt környezetben!

Győr vonzáskörzetében, Győrújbarát egyik csendes utcájában kínálunk megvételre egy 2004-ben épült, 110 m²-es családi házat, ami egy panorámás 2600 m²-es telken található. Az ingatlan egyik legnagyobb előnye, hogy a zöld környezetben elhelyezkedő házat praktikus, tágas belső terek és jó elosztás tesz vonzóvá. A ház központi része a világos, kertkapcsolatos amerikai konyhás étkező és nappali, amely ideális helyszín családi együttlétekhez vagy baráti összejövetelekhez. A nappaliból közvetlen kijárat nyílik a hatalmas, fedett teraszra, amely hangulatával tökéletes pihenésre, grillezésre vagy a természet közelségének élvezetére. A három hálószoba mellett helyet kapott a házban két gardrób, egy háztartási helyiség valamint egy mosókonyha is.

A ház 2004-ben épült, teteje cserép fedést kapott, 38-as Porotherm tégla falakra még 6 cm szigetelés is került, a födémet 12 cm szigetelés borítja ez biztosítja a ház kellemes klímáját egész évben. A szobák szalagparkettásak a többi helyiség járólap burkolattal ellátott. A kellemes hőérzetről padlófűtés, a szobákban pedig radiátor gondoskodik. Minden műanyag ablak redőnnyel felszerelt. Nappali bővíthető kandallóval vagy cserépkályhával mivel a gázkazán kéménye mellett még egy kémény előkészítésre került.

A jövőben kialakítható garázshoz, műhelyhez, üzlethelyiséghez a mosókonyhából gáz, víz, csatorna előkészítésében rejlik további lehetőség. Áramellátás 3x16 Amper. A telekre a szépen kidolgozott kovácsoltvas kapun keresztül juthatunk be.A 2600 m²-es telek méretéből adódóan számos lehetőség rejlik, szabadidős tevékenységek kialakítására, kertészkedésre vagy akár gyümölcsfák, szőlő telepítésére. A kertben 3 kerti csap biztosítja a locsolást.

Az ingatlan nagyon jó lokációban helyezkedik el, hiszen az M1-es autópálya és Győr is pillanatok alatt elérhető.Ideális választás lehet mindazok számára, akik a város közelségét, de a természet nyugalmát keresik!

Amennyiben szeretné személyesen is megtekinteni ezt a kiváló adottságokkal rendelkező családi házat, keressen bizalommal nézzük meg együtt leendő otthonát! Ez a ház nem csupán egy ingatlan, hanem egy harmonikus élettér, ahol minden adott a minőségi mindennapokhoz!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: HZ027638-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

4 szobás családi házak ára Győrújbaráton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győrújbarát m² ár
1154 e Ft
1067 e Ft -8%
Ennek az ára
Győrújbarát átlagár
126.9 M Ft m Ft
147.4 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győrújbarát

Eladó családi házak a környékről

Lébény
Eladó családi ház

Lébény

62.99 M Ft
4 szoba
90 m²
Győrújbarát
Eladó családi ház

Győrújbarát

84.9 M Ft
2 + 1 szoba
91 m²
Győrújbarát
Eladó családi ház

Győrújbarát

205 M Ft
4 szoba
157 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

189.9 M Ft
8 szoba
280 m²
Győrújbarát
Eladó családi ház

Győrújbarát

178 M Ft
5 szoba
188 m²
Győrújbarát, Nincs utca
Eladó családi ház

Győrújbarát

235 M Ft
4 szoba
157 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

22.8 M Ft
1 + 1 szoba
65 m²
Győrújbarát, Ibolya utca
Eladó családi ház

Győrújbarát

115 M Ft
4 szoba
120 m²
Győrújbarát
Eladó családi ház

Győrújbarát

174.9 M Ft
5 + 2 szoba
377 m²
Felpéc
Eladó családi ház

Felpéc

59.19 M Ft
4 szoba
80 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

86.7 M Ft
3 szoba
102 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

170 M Ft
4 szoba
122 m²
Győrújbarát
Eladó családi ház

Győrújbarát

165 M Ft
5 szoba
400 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

95.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Győrújbarát
Eladó családi ház

Győrújbarát

239 M Ft
5 szoba
164 m²
Győrújbarát
Eladó családi ház

Győrújbarát

85 M Ft
3 szoba
110 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

64.8 M Ft
3 + 1 szoba
76 m²
Győrújbarát, Petőfi
Eladó családi ház

Győrújbarát

229 M Ft
6 szoba
285 m²
Dunakiliti
Eladó családi ház

Dunakiliti

119.094 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Győrújbarát
Eladó családi ház

Győrújbarát

149 M Ft
3 szoba
151 m²
Győrújbarát