Astora Art House

Eladó családi ház
Győr

+ 17 kép 1/20
97 500 000 Ft97.5 M Ft 780 000 Ft/m2
3 szoba
125 m²
építés éve:1985

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1266 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 419
Hima Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyugalom szigetére vágyik? Megtalálta!
Győrszentiván csendes utcájában keresi új tulajdonosát egy kiváló állapotú 125 m2-es családi ház 1266 m2-es telken. Az ingatlant 2017-ben teljeskörűen felújították. Az otthon melegéről gázkazán, hűtő-fűtő klíma és egy kandalló gondoskodik. A ház szigetelt, kiváló elrendezésű: világos nappali, 2 szoba, fürdőszoba, gépesített konyha ill. a szuterénben további 2 szoba és fürdőszoba áll rendelkezésre. Az étkezőből 20 m2-es fedett terasz nyílik, alatta kocsibeállóval, ezenkívül a telken különálló, 15 m2-es garázs is található. Az udvar rendezett, parkosított. A virágos, bokrokkal körülvett kertben medence szolgálja a pihenést.
AZ ENERGETIKAI TANÚSíTVÁNY NEM ÁLL RENDELKEZÉSRE!
Nincs meg a vételár teljes összege? Az OTP Ingatlanpont teljeskörű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Az OTP csoport tagjaként, ügyfeleinknek lehetőségük van az OTP Bank által nyújtott kedvező hitel-, kamat- és díjkedvezmények igénybevételére. Az adás-vétel folyamatának megkönnyítése érdekében szakképzett kollégáink, ügyvédjeink gyorsított ügyintézéssel állnak szíves rendelkezésükre. Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!

Referenciaszám: M326756

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
780 e Ft
851 e Ft 8%
Ennek az ára
Győr átlagár
97.5 M Ft m Ft
90.2 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó családi házak a környékről

Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

102 M Ft
4 szoba
98 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

86.7 M Ft
3 szoba
102 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

64.8 M Ft
3 + 1 szoba
76 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

149.8 M Ft
5 szoba
207 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

220 M Ft
5 szoba
279 m²
Gönyű
Eladó családi ház

Gönyű

111.951 M Ft
5 szoba
105 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

265 M Ft
4 szoba
220 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

191.526 M Ft
6 szoba
285 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

115 M Ft
5 szoba
222 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

95 M Ft
5 szoba
95 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

149.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

95 M Ft
3 szoba
160 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

179.9 M Ft
6 szoba
225 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

22.8 M Ft
1 + 1 szoba
65 m²
Enese
Eladó családi ház

Enese

64.664 M Ft
3 szoba
75 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

250 M Ft
4 szoba
420 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

95.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

102.5 M Ft
4 szoba
98 m²
Győr, Likócs, Török utca
Eladó családi ház

Győr

149.8 M Ft
5 szoba
207 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

279 M Ft
5 szoba
155 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

170 M Ft
4 szoba
122 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

189.9 M Ft
8 szoba
280 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

722.74 M Ft
10.15 ha
884 m²

Falusi CSOK ingatlanok