River Life

Eladó családi ház
Győr

+ 17 kép 1/20
310 000 000 Ft310 M Ft 1 068 966 Ft/m2
5 szoba
290 m²
építés éve:1997

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1054 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A+++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 993
Fülöpné Máté Ildikó
Best of Ingatlan Győr

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A Best of Ingatlan Győr Ingatlaniroda, eladásra kínálja Győr-Kisbácsán a luxus szintű, teljeskörűen felújított családi rezidenciát, 1054 m2-es parkosított telken, 290 m2-en, 3 szinten, wellness résszel, medencével, kétbeállásos, 38 m2-es garázzsal, filagóriával, fél intelligens technológiával, részben bútorozva!
Kivételes lehetőség! Ezt látnia kell!

1997-ben épült, 2019-ben teljeskörűen felújított, kimagasló műszaki tartalommal és lenyűgöző extrákkal felszerelt, háromszintes, nappali + 4 szobás családi ház.
A ház minden eleme a minőséget, a kényelmet és a gondos megtervezettséget tükrözi – egy valóban egyedi otthon, ahol a luxus és a praktikum tökéletes harmóniában találkozik.
A családi ház jellemzői:
38-as tégla falazat + 15 cm hőszigetelés – kiváló energiahatékonyság
Bramac tetőcserép
27 KW-os napelem rendszer – minimális fenntartási költség
A+++ energetika
Elektromos redőnyök minden ablakon, a nappaliban zsalugáter
Elektromos kazán és gázkazán, radiátoros hőleadással
Egyedi, gyönyörű cserépkályha, amely a felső szintre is befújja a meleget
Központi klímaberendezés levegőkeringetéssel
Kamera-, riasztó- és füstérzékelő rendszer
Vízlágyító rendszer, központi porszívó
Stb.....

A belső terek letisztult, harmonikus stílusban kerültek kialakításra, kiváló minőségű burkolatokkal és prémium anyaghasználattal, egyedi bútorokkal.

Alsó szinten 119 m2-en:
Nagyméretű, tágas előtér, külön wc, zuhanyzós, törölközőszárítós fürdőszoba, gardrób, hálószoba, minőségi gépekkel felszerelt, cseresznyefa konyha + kamra, számos tárolási lehetőséggel, külön étkező teraszkapcsolattal, mellette világos, hangulatos dolgozószoba, cserépkályhás nappali teraszkapcsolattal.

Felső szinten 102 m2-en:
Világos, kényelmesen használható galéria, 3 kellemes méretű hálószoba (egyik gardróbbal rendelkezik) - ebből 2 szoba erkélykapcsolattal (4,6 m2 + 6,5 m2), a fiatalos fürdőszoba fürdőkádas, zuhanyzós, bidével és wc-vel felszerelt, mosókonyha, külön WC

A gépi légcserés, hangulatvilágítással ellátott pinceszint (65 m2) valódi relaxációs és sportközpont, ez a részleg tökéletes a mindennapi feltöltődéshez: szauna, masszázskád, saját konditerem is rendelkezésre áll.
A gépház is a pinceszinten kapott helyet.

Udvari világítás, modern kültéri hangulatfényekkel
Ciszterna, locsoló- és öntözőrendszer, öntözőórával, robotfűnyíró, fúrt kút – gazdaságos és könnyen fenntartható kert

A gondosan megtervezett kert és udvar egy igazi élményközpont:
Fedett terasz - beépített villanytűzhely, kiskonyhával
Kemence, bográcsozó - tökéletes helyszín családi összejövetelekhez, baráti estékhez – időjárástól függetlenül.
Fűthető medence - egész évben használható, esztétikus kialakítású medence
Filagória egyedi kialakítású jakuzzival - a kert éke – romantikus, meghitt, relaxáló környezet
Teraszhűtő, párakapu - a nyári kánikulában is hűs, kellemes klímát biztosít
Kétállásos garázs, külön fűtéssel, elektromos töltési lehetőséggel, tárolási lehetőséggel - előtetős kialakítás még 2 autó számára fedett beállást biztosít

Ez az ingatlan nem csupán egy ház, hanem egy életstílus.
A modern technológia, a prémium anyagok, a wellness és kültéri extrák, a hatalmas terek és a magas szintű biztonság együttese olyan ritka lehetőséget teremt, amely hosszú távon is értéket képvisel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és szívesen megtekintené a hirdetésben szereplő csodát, bővebb információkért hívjon bizalommal!
Fülöpné Máté Ildikó
+36 30/993-2787

További szolgáltatásaink:
- díjmentes, bankfüggetlen hitelügyintézés
- értékbecslés
- energetikai tanúsítvány
- ügyvédi ügyintézés
- biztosítás

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
1069 e Ft
816 e Ft -31%
Ennek az ára
Győr átlagár
310 M Ft m Ft
178.6 m Ft -74%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó családi házak a környékről

Győr
Eladó családi ház

Győr

185 M Ft
7 szoba
215 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Dunakiliti
Eladó családi ház

Dunakiliti

120.743 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

220 M Ft
5 szoba
279 m²
Győr, Szabadhegy, Jáki utca
Eladó családi ház

Győr

190.392 M Ft
6 szoba
285 m²
Felpéc
Eladó családi ház

Felpéc

59.19 M Ft
4 szoba
80 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

60.9 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
Zsira
Eladó családi ház

Zsira

110.9 M Ft
8 szoba
200 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

189.9 M Ft
8 szoba
280 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

279 M Ft
5 szoba
155 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

22.8 M Ft
1 + 1 szoba
65 m²
Hegyeshalom
Eladó családi ház

Hegyeshalom

190 M Ft
2 szoba
120 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

99 M Ft
4 szoba
103 m²
Enese
Eladó családi ház

Enese

64.664 M Ft
3 szoba
75 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

210 M Ft
3 + 2 szoba
256 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

149.8 M Ft
5 szoba
207 m²
Győr, Likócs, Török utca
Eladó családi ház

Győr

149.8 M Ft
5 szoba
207 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

95 M Ft
2 + 1 szoba
400 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

102.5 M Ft
4 szoba
98 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

141 M Ft
4 szoba
133 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

86.7 M Ft
3 szoba
102 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

190.392 M Ft
6 szoba
285 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

85 M Ft
3 szoba
90 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

19.9 M Ft