Oasis Residence

Eladó családi ház
Győr

+ 7 kép 1/10
69 700 000 Ft69.7 M Ft 464 667 Ft/m2
3 szoba
150 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Telekméret: 40 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Wunder Imola Réka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A családi ház, Győr, Gyárváros központi, ám de csendes részén, forgalomtól mentes utcában található.

A ház főbb jellemzői:

- Tehermentes
-150 m²-es hasznos lakótér
- 3 világos, tágas szoba
-remek elosztás
- Gáz (cirkó) fűtés
-gázbojler
-pince
-kert
-fedett garázs
-A telek terület összesen 281 m2

Ideális választás:
-Saját otthonnak, alakítsa saját ígényeire szabva
-Befektetési célra, tetőtér beépítési lehetőség

Hitelre van szüksége?
Az Otthon Centrum az ország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hitelközvetítőjeként, teljes körű és díjmentes hitelügyintézéssel, biztosításkötéssel áll rendelkezésére!
Kérje személyre szabott ajánlatunkat Kollégáinktól!

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
465 e Ft
851 e Ft 45%
Ennek az ára
Győr átlagár
69.7 M Ft m Ft
89.2 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó családi házak a környékről

Győr
Eladó családi ház

Győr

165 M Ft
10 szoba
320 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

210 M Ft
3 + 2 szoba
256 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

718.46 M Ft
10.15 ha
884 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

220 M Ft
5 szoba
279 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

160 M Ft
14 szoba
280 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

86.7 M Ft
3 szoba
102 m²
Zsira
Eladó családi ház

Zsira

110.9 M Ft
8 szoba
200 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

102 M Ft
4 szoba
98 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

60.9 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

279 M Ft
5 szoba
155 m²
Enese
Eladó családi ház

Enese

64.664 M Ft
3 szoba
75 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

99 M Ft
4 szoba
103 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

190.392 M Ft
6 szoba
285 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

265 M Ft
4 szoba
220 m²
Lébény
Eladó családi ház

Lébény

62.99 M Ft
4 szoba
90 m²
Dunakiliti
Eladó családi ház

Dunakiliti

120.743 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Győr, Likócs, Török utca
Eladó családi ház

Győr

149.8 M Ft
5 szoba
207 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

718.46 M Ft
5649 m²
510 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

95 M Ft
5 szoba
95 m²
Győr, Szabadhegy, Jáki utca
Eladó családi ház

Győr

190.392 M Ft
6 szoba
285 m²
Gönyű
Eladó családi ház

Gönyű

111.951 M Ft
5 szoba
105 m²
Hegyeshalom
Eladó családi ház

Hegyeshalom

190 M Ft
2 szoba
120 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

170 M Ft
4 szoba
122 m²