Eladó családi ház
Göd
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
Gödön kínálunk eladásra egy ingatlant.
Göd a Dunakanyar kapuja. Kiváló iskolái, természetközelsége vonzó mindenki számára. A Duna, Börzsöny, Pilis kiváló lehetőséget kínál a kikapcsolódásra.
Az ingatlan 392 négyzetméteres telken helyezkedik el, belterületen. A ház alsó lakóterében 1 szoba, 1 kisebb szoba, fürdő, konyha, közlekedő található. Az ingatlannak a szomszéd ikerházzal közös, szigetelt fala van.
A ház jelenleg akár nyaralóként, akár lakóingatlanként is használható. Mostani tulajdonosa életvitelszerűen él itt, a ház bővíthető az építési szabályok alapján, a két, oldalrészen található szinteltolásos terasz irányába. A padlástér szintje jelenleg nincs kihaszálva, ennek belmagassága 170 cm, területe 12 nm, de felső alvótérnek kiváló.
Közművek rendelkezésre állnak, pozitívum többek között a cserépkályha, a csendes környezet és a közlekedés. A Felsőgödi vasútállomás 15 percre van gyalog, innen Vác 10 perc vonattal, Budapest Nyugati - pályaudvar 25 perc. Pékség, iskola, bölcsöde, bevásárlási lehetőség szintén 15 percen belül elérhetőek. gyalog is.
A ház rezsije havi átlagában maximum 20.000 Ft/ hó. A kertben gyümölcsgyfák kerültek telepítésre, a mediterrán hangulatot a ház tulajdonosa alakította ki, mely a külső teraszon (szőlőlugas), zsalugáterek, illetve a belső kialakításon is látszik.
Az ingatlam per és tehermentes, 1/1 tulajdonban van. Az ingatlanhoz részben aszfaltos úton juthatunk el, onnan murvás, széles út vezet még 200 méteren az ingatlanig.
Akár nyaralóként, akár lakóházként érdekli Önt ez a lehetőség, várom hívását!
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30.
2 szobás családi házak ára Gödön
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Göd