Astora Márvány8

Eladó családi ház
Göd

+ 17 kép 1/20
299 900 000 Ft299.9 M Ft 729 684 Ft/m2
5 szoba
411 m²
építés éve:2005

Részletes adatok

Telekméret: 1080 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Cseriné Bakos Anikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Mediterrán ÁlomOtthon a Dunától 2percre

Göd az északi agglomeráció ékköve, egy dinamikusan fejlődő természetközeli kertváros a Duna szomszédságában, Budapesttől mindössze 20km-es távolságra.
Híres jó nevű iskoláiról, Nagymarosig húzódó bicikliútjáról, szabadstrandjáról, egyedülálló Homokszigetéről és csodálatos Duna-partjáról.

Itt került eladósorba, egy kiváló állapotú, nagy alapterületű, exkluzív MEDITERRÁN ÁLOMOTTHON
A ház abszolút presztízs környéken, a Duna-parttól mindössze 2 utcára található, szebbnél szebb házak lakta csendes, családi házas utcában.
Intim kertje KURIÓZUM MÉRETŰ (1080m2!), gyönyörűen gondozott, buja dísznövényzettel ültetett, helyet kapott benne sziklakert, halastó, japánkert és rózsalugas is, melyek öntözése kútról biztosított telepített, automata öntözőrendszerrel.
A belső elrendezést tágas, sűrűn napozott egybenyíló terek jellemzik, Tulajdonosai egyedi hangulatvilágot teremtve álmodták meg.
A konyha teljes gépesítéssel rendelkezik, konyhaszigettel felszerelt, hatalmas alapterületen együtt helyezkedik el az étkezővel és a mindössze szinteltolással szeparált nappalival. A nappalit 3 irányból hatalmas ablakok ölelik körbe, így abszolút a kertre körpanorámás. Éke a párkányos kandalló és a rusztikus kút, mely az épületen belül, kovácsoltvas koronát kapva emeli a ház varázslatos hangulatát.
Földszinten található még a wellness részleg, melyben a jakuzzin felül szauna, és gőzkabin is található, és alapterületének köszönhetően rendkívül alkalmas hálószoba kialakítására!
Emeleti szinten 2 fürdőszoba és 3 hálószoba alkotják a helyiséglistát, minden szoba teraszkapcsolatos, gondozott zöld környezetre néz! A szülői hálószoba külön gardróbhelyiséggel és fürdőszobakapcsolattal rendelkezik.
A hálószobák antik tölgyfa parkettásak, a beltéri ajtók szintén tömörfa nyílászárók. A teakfa bútorzat megegyezés tárgyát képezi!
Fűtést korszerű cirkókazán biztosítja, alsó szinten padlófűtéssel, emeleti szobákban radiátoros hőleadókkal.

Gépjárművek parkoltatására 4 állásos garázs áll rendelkezésere, a térburkolt autóbeállón további 4 autó kényelmesen elfér.

Jöjjön el, tekintse meg, amennyiben olyan Otthont keres, ami EGYEDI,ahol az utolsó szögig megmutatkozik a minőség, ami presztízs helyen, Dunához közel, a Fővárostól egy szemplillantásra van!

Lokáció: Duna-part 2perc, Duna Csárda szintén, Bicikliút 5perc, Bp-re rend
szeresített távolsági buszmegálló 10perc (Bp Városkapu 30perc).
Autópálya 10p amin keresztül a Főváros 25perc alatt elérhető.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Gödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Göd m² ár
730 e Ft
810 e Ft 10%
Ennek az ára
Göd átlagár
299.9 M Ft m Ft
201.5 m Ft -49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Göd

Eladó családi házak a környékről

Göd
Eladó családi ház

Göd

147 M Ft
6 szoba
220 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

134 M Ft
6 szoba
300 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

179.9 M Ft
5 szoba
220 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

280 M Ft
6 szoba
226 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

149 M Ft
5 szoba
340 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

75 M Ft
3 szoba
78 m²
Göd, Lenkey utca
Eladó családi ház

Göd

222 M Ft
9 szoba
270 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

147 M Ft
6 szoba
220 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

199.9 M Ft
4 szoba
240 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

114.99 M Ft
4 szoba
125 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

139 M Ft
6 szoba
230 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

199 M Ft