Astora Márvány8

Eladó családi ház
Göd

+ 17 kép 1/20
94 900 000 Ft94.9 M Ft 949 000 Ft/m2
3 szoba
100 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 600 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 287
Kiss Luca
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok Pest vármegyei Göd Felsőgöd egyik kedvelt, jól megközelíthető részén egy 600 m²-es, rendezett telken álló, 100 m²-es, 1970-es években épült, téglafalazatú, cseréptetős családi házat, homlokzatán 5 cm-es hőszigeteléssel. A betonfödémnek köszönhetően a tetőtér beépíthető, így a jelenlegi 3 szobás kialakítás bővíthető.

Az ingatlan délnyugati fekvésű, rendkívül napos és világos, télikerttel kiegészítve. Az épület frissen festett, a szobákban új padlóburkolat készült, helyiségek modern, új csempeburkolatot kaptak. Fűtése egyedi kályhával és fali fűtőpanellel megoldott, meleg vizet villanybojler biztosítja. A nyílászárók hagyományos, fa kivitelűek.

A telek két utcáról is megközelíthető, kertben 16 m²-es melléképület található, amelyben villany van kiépítve, továbbá két kisebb fatároló és fúrt kút is rendelkezésre áll.

Az ingatlan tehermentes, azonnal költözhető. Ideális választás családoknak vagy bővítési lehetőséget keresőknek.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Gödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Göd m² ár
949 e Ft
1025 e Ft 7%
Ennek az ára
Göd átlagár
94.9 M Ft m Ft
93.8 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Göd

Eladó családi házak a környékről

Göd
Eladó családi ház

Göd

129.9 M Ft
5 szoba
187 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

113.2 M Ft
6 szoba
150 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

720.8 M Ft
8 + 1 szoba
750 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Göd, Lenkey utca
Eladó családi ház

Göd

222 M Ft
9 szoba
270 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

349 M Ft
7 szoba
371 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

400 M Ft
7 + 1 szoba
580 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

147 M Ft
6 szoba
220 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Göd, Honvéd sor
Eladó családi ház

Göd

147 M Ft
6 szoba
220 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

79 M Ft
785 m²
80 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

139 M Ft
6 szoba
230 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft