Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Figyelem! Ez az ingatlan kizárólag irodánk kínálatában érhető el!
Fóton, egy 529 m²-es, parkosított telken kínálunk megvételre egy többfunkciós, háromszintes családi házat.
Földszint (nettó 80 m²): jelenleg egy tágas, egyterű garázs és kazánház található, ahová akár 3-4 autó is befér. Kis átalakítással itt egy külön bejáratú, kb. 60 m²-es lakás is kialakítható.
Első emelet (80 m²): világos nappali amerikai konyhával és étkezővel, egy zuhanyzós fürdőszoba WC-vel, valamint előtér. A nappaliból és az előtérből is terasz nyílik, így a terek közvetlenül kapcsolódnak a kerthez.
Második emelet (80 m²): a lapostetőnek köszönhetően teljes belmagasság fogadja a lakókat, így nincsenek ferde falsíkok vagy elvesztegetett területek. Ezen a szinten három tágas hálószoba, egy kádas fürdőszoba és egy előszoba található. Az összes szoba erkélykapcsolattal rendelkezik.
Műszaki állapot, extrák:
A lapostető szigetelését 3 éve bitumenes lemezzel újították fel.
Az emeleti szobák légkondicionáltak.
A telken fedett kocsibeálló, valamint gyűrűs kút is van a kert öntözéséhez.
A külső nyílászárók két szinten fémből, a legfelső szinten fából készültek – cseréjük javasolt a korszerűsítéshez.
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 30. Utoljára módosítva: 2025. 09. 06.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Fót