Aerogate Homes

Eladó családi ház
Abádszalók, földszint

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 10 kép 1/13
70 000 000 Ft70 M Ft 700 000 Ft/m2
3 szoba
100 m²
földszint
építés éve:2008

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1213 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 883
Adamcsik Judit
Adamcsik Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó ingatlan Abádszalók csendes környékén!
• Terület: 100 m²
• Jellemzők:
• 3 garázs, amely biztosítja a kényelmes tárolást
• Hűtőház a friss élelmiszerek tárolásához
• Hajótároló a vízi sportok kedvelőinek
• Parkosított kert, amely ideális a pihenéshez és szabadtéri programokhoz
A környék nyugodt és csendes, tökéletes választás azok számára, akik szeretik a természet közelségét, ugyanakkor kényelmes elérhetőséget keresnek a város szolgáltatásaihoz.
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget! További információkért és megtekintésért keressen bizalommal!
Nagy Lajos: +36705811195
HE-NL-WB-ASZ-AJ36
Energetikai tanúsítvány elkészítése
Rezsinullázó rendszerek telepítése állami támogatással

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 04. 30.

3 szobás családi házak ára Abádszalókban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Abádszalók m² ár
700 e Ft
489 e Ft -43%
Ennek az ára
Abádszalók átlagár
70 M Ft m Ft
37.9 m Ft -85%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Abádszalók, földszint

Eladó családi házak a környékről

Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

34 M Ft
6462 m²
69 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
2 + 2 szoba
194 m²
Nagyrév, Kossuth út
Eladó családi ház

Nagyrév

24.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

59.2 M Ft
5 szoba
222 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

118 M Ft
1 szoba
190 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

75 M Ft
3 szoba
168 m²
Jászberény, Tőtevény tanya
Eladó családi ház

Jászberény

99.9 M Ft
6 szoba
229 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

45 M Ft
9 + 1 szoba
242 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

44.9 M Ft
6 szoba
185 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

40 M Ft
2 + 1 szoba
112 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

180 M Ft
13 szoba
500 m²
Mezőtúr
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
3 szoba
141 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

68 M Ft
6 szoba
160 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

167 M Ft
5 szoba
260 m²
Kenderes
Eladó családi ház

Kenderes

13 M Ft
3 szoba
105 m²
Jászladány, Fekete Pál utca
Eladó családi ház

Jászladány

8 M Ft
2 szoba
53 m²
Jászárokszállás
Eladó családi ház

Jászárokszállás

21.5 M Ft
2 szoba
45 m²
Abádszalók, Honvéd út
Eladó családi ház

Abádszalók

21.9 M Ft