City Pearl

Eladó családi ház
Esztergom

+ 8 kép 1/11
119 000 000 Ft119 M Ft 850 000 Ft/m2
4 szoba
140 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1073 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 464
Vukics Lilla
Szőnyi Home 2020 Bt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Esztergom kertvárosi részén kiváló lehetőség kínálkozik egy sokoldalúan hasznosítható ingatlan megvásárlására.
Az ingatlan adottságai számos felhasználási módot tesznek lehetővé; hasznosíthatóságának gyakorlatilag csak az új tulajdonos elképzelései szabnak határt.
Lehetséges hasznosítási módok
1. Egygenerációs családi házként
Az épület egy kényelmes, 4 szobás családi házként funkcionálhat, tágas telekkel és melléképülettel. A helyi építési szabályzat (HÉSZ) alapján a tetőtér beépíthető, így további alapterület alakítható ki.
2. Kétgenerációs ingatlanként
Jelenleg két, külön bejáratú lakrész került kialakításra:

Nagy lakás: 3 szoba, konyha, fürdőszoba
Kis lakás: 1 szobás garzon, konyhával és fürdőszobával
Ez ideális megoldás lehet többgenerációs együttélésre.

3. Saját lakhatás + bérbeadás kombinációjaként
Lehetőség van arra, hogy az egyik lakrészt a tulajdonos használja (például a 3 szobás lakást), a másikat pedig bérbe adja. Természetesen ez fordítva is működhet, amennyiben elegendő a kisebb lakrész saját célra.
4. Befektetési célú hasznosításra
Az ingatlan kiváló befektetési lehetőséget kínál. A jelenlegi két lakás könnyen kiadható, továbbá az udvarban lévő melléképületben akár további két garzonlakás is kialakítható, ami jelentősen növeli a bevételi lehetőségeket.

Műszaki jellemzők

Az épület tégla szerkezetű, homlokzata 10 cm vastag dryvit hőszigeteléssel ellátott.
A tető betoncseréppel fedett.
A nyílászárók hőszigetelt műanyag kivitelűek.
Az ingatlan átfogó felújításon esett át:

a villamos hálózat korszerűsítése megtörtént,
a fűtési rendszer felújításra került,
radiátoros központi fűtés került kialakításra, elektromos kazánnal.

A helyiségek burkolatai:

a szobákban laminált padló,
a folyosón, konyhában és fürdőszobákban hidegburkolat található.

Várom hívását hétvégén is!
+36-30-464-9719

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Esztergomban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Esztergom m² ár
850 e Ft
810 e Ft -5%
Ennek az ára
Esztergom átlagár
119 M Ft m Ft
104.3 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Esztergom

Eladó családi házak a környékről

Esztergom, Zsák utca
Eladó családi ház

Esztergom

134.9 M Ft
5 szoba
180 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

55.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

58.991 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

85 M Ft
4 szoba
95 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

45 M Ft
4 szoba
110 m²
Pilismarót
Eladó családi ház

Pilismarót

33 M Ft
3 szoba
86 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

61.9 M Ft
6 szoba
170 m²
Tárkány
Eladó családi ház

Tárkány

5.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

180 M Ft
8 szoba
510 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

95 M Ft
10 + 4 szoba
150 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.758 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya, Felsőgalla, Réce
Eladó családi ház

Tatabánya

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

525 M Ft
15 szoba
545 m²
Esztergom, Kassai u.28
Eladó családi ház

Esztergom

10.47 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Kesztölc
Eladó családi ház

Kesztölc

129.9 M Ft
8 szoba
210 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

128 M Ft
6 szoba
240 m²
Tatabánya, Alsógalla
Eladó családi ház

Tatabánya

57 M Ft
4 + 1 szoba
205 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

124 M Ft
8 szoba
298 m²
Úny, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Úny

20 M Ft
3 szoba
63 m²
Szomód
Eladó családi ház

Szomód