BAM Living

Eladó családi ház
Érd

+ 17 kép 1/20
179 900 000 Ft179.9 M Ft 237 963 Ft/m2
5 szoba
756 m²
építés éve:1998

Részletes adatok

Telekméret: 756 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Lantos János
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Érd-parkváros , fa neves utcában megvételre kínálunk 726m2-es panorámás telken, 327,5m2-es lakóterű egyedi tervezésű ingatlant.
A telek domb tetején fekszik, gyönyörű panorámával(ameddig a szem ellát),csendes aszfaltos utcában,új építésű ingatlanok környezetében épült.

A lakóház kétszintes a földszinten 21,6m2-es garázs,9,6m2-es előszoba,23,4m2-es szoba,16,9m2-es szoba,27,2m2-es szoba,21,6m2-es mosókonyha-szauna,5,4m2-es kazánház,26m2-es közlekedő-lépcsőház,5,6m2-es zuhanyzó-kézmosó-WC.

Az emeleti részen 46,5m2-es nappali,15,8m2-es szoba,15,6m2-es szoba,15,2m2-es fürdőszoba,15,2m2-es dolgozó szoba, 27,3m2-es társalgó, 25m2-es konyha-étkező- teraszkapcsolattal ,4,5m2-es kamra található.

A lakóház fantáziadús,egyedi kivitelezésű .A bútorzat szintén egyedi és különleges, melynek értéke vetekszik az ingatlan árával. Az ingatlant komplett bútorzottal is eladó.
Álmai otthona is lehet!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
238 e Ft
897 e Ft 73%
Ennek az ára
Érd átlagár
179.9 M Ft m Ft
176.5 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

85 M Ft
4 szoba
130 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

95 M Ft
5 szoba
226 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

139.9 M Ft
3 szoba
236 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

110 M Ft
6 szoba
140 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, 2030.ÉRDLIGET, KÖVIRÓZSA
Eladó családi ház

Érd

649 M Ft
6 szoba
380 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

249.99 M Ft
6 szoba
210 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

125 M Ft
4 + 1 szoba
140 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

37.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

225.5 M Ft
6 szoba
503 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Liliom utca