Avico Greentop

Eladó családi ház
Dunakeszi

+ 17 kép 1/20
269 900 000 Ft269.9 M Ft 940 418 Ft/m2
5 szoba
287 m²
építés éve:2002

Részletes adatok

Telekméret: 774 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 919
Gyenes Roland e.v.
Puskás Emília e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Dunakeszi Révdűlő

Duna-parttól egy utcára, csendes környezetben eladásra kínálok, 774 m²-es telken álló, 2002-ben épült, szigetelt, 287 m²-es + pince szint /117 m²/, 3 szintes, 5 szobás, 2 fürdős, napelemekkel szerelt, klímás családi házat.

Az ingatlan földszintjén /164 m²/ hatalmas nappali /közepén 6 méteres belmagassággal/, étkezős , gépesített konyha /gránit munkalappal/, hálószoba, fürdőszoba, külön wc és garázs került kialakítására.

Az emeleten /122 m² / egyedi kialakítással, kör alakú közlekedő, 3 szoba, fürdő és külön wc, valamint tároló és gardrób kapott helyet.

A pincében /117 m²/, mely a garázsból megközelíthető, gépészet, wc és 2 hatalmas tároló helyiség található.

Az ingatlan műanyag nyílászárókkal szerelt-2 rétegű üveggel.
A házra 2021-ben , 19 db - 8 KW-os napelem került, illetve 2025-ben a hőszivattyú is beépítésre került. A földszinten és az emeleten egyaránt padlófűtés, radiátorok, illetve hűtő-fűtő klímák biztosítják az ideális hőmérsékletet.
A ház építésekor beszerelt kombi gázkazán is rendelkezésre áll, amennyiben szükséges.
A kamerarendszer, világítás, fűtés, melegvíz és klímák egyaránt Wifi-n keresztül távolról szabályozhatók.

Csendes környezet, Duna közelsége, kiváló közlekedés és megközelíthetőség!

Bővebb tájékoztatásért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 05.

5 szobás családi házak ára Dunakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunakeszi m² ár
940 e Ft
959 e Ft 2%
Ennek az ára
Dunakeszi átlagár
269.9 M Ft m Ft
228.7 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunakeszi

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

130 M Ft
2 + 3 szoba
138 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

490 M Ft
7 szoba
440 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Dunakeszi, Rév-dűlő, Liget utca 8
Eladó családi ház

Dunakeszi

245 M Ft
7 szoba
314 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

114.9 M Ft
3 + 1 szoba
94 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

199.9 M Ft
4 szoba
185 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Dunakeszi, Fóti út