Seven Pearl

Eladó családi ház
Dunaharaszti

+ 17 kép 1/20
160 000 000 Ft160 M Ft 1 684 211 Ft/m2
3 szoba
95 m²
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 259 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Fodor Tivadar
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Luxus minőségű családi ház eladó Dunaharasztin!

IGÉNYES, új tulajdonosát keresi egy exkluzív környezetben található, különleges adottságokkal és minden igényt kielégítő műszaki tartalommal rendelkező családi ház Dunaharasztiban, közvetlenül a Duna-parton. KIVÉTELES LEHETŐSÉG, érdemes megtekinteni!

KÖZVETLEN KÖRNYEZET ÉS KÖZLEKEDÉS:
- Dunaharaszti a budapesti agglomeráció része, közvetlenül a főváros szomszédságában fekszik.
- Sokak számára ideális választás lehet, mert Budapest közelségét egy nyugodtabb, élhetőbb környezettel ötvözi.
- Jó közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik, HÉV-vel, közúton és helyi járatokkal is jól szervezhető a mindennapok ritmusa.
- Családosok számára előny a helyi intézményi háttér, a bölcsődei-óvodai lehetőségek, valamint a szabadidős és sportolási adottságok.
– A családi ház Dunaharaszti kedvelt részén, közvetlenül a Duna-parton, csendes utcában, rendezett környéken található.
– Autóval kényelmesen, széles úton megközelíthető és tömegközlekedéssel is könnyen elérhető.
- A város felé az 51-es út és az M0-s körgyűrű felől is gyors a kapcsolat.
- A mindennapi közlekedést a H6-os HÉV, a vasúti kapcsolatok, valamint a helyi buszhálózat (H6 és H6A) is segíti.

A HÁZRÓL:
– 2021-ben épült, 259 m²-es telken fekvő, nappali + 2 hálószobás, igényes kialakítású, modern családi ház.
– Jelenlegi tulajdonosa saját részre, magas minőségű anyagok használatával építtette.
– Kialakítást átgondolt dizájn, minőségi anyaghasználat és praktikus műszaki megoldások jellemzik.
– Az épület kétszintes, nettó 97 m² alapterületű, a belső tér egyedi belsőépítészeti tervek alapján készült.
– Stílusában egységes, színeiben harmonikus, igényesen kivitelezett otthon.
– A tágas, körbenapozott, nyugati tájolású, egy légterű nappali–étkező a ház központi tere.
– A földszinten továbbá konyha, kézmosós WC, gépészeti helyiség és előszoba található.
– Az emeleten erkélyes fő hálószoba, egy további szoba és egy ablakos fürdőszoba található káddal, zuhanyzóval.
– A hűtés-fűtés elektromos hőszivattyúval megoldott.
– A földszinten padlófűtés és mennyezeti hűtés került kialakításra.
– Az emeleten mennyezeti fűtés-hűtés működik, a fürdőszobában és a közlekedőben padlófűtéssel kiegészítve.
– A nyílászárók műanyag szerkezetűek.
– Az elektromos hálózat 3×25 A, a hőszivattyúhoz külön 3×32 A kiépítve.
– Elektromos autó töltési lehetőség biztosított.

UDVAR ÉS KERT:
– 258 m²-es, könnyen karbantartható telek, amire elektromos kapun keresztül lehet bejutni.
– Hátsó részén kialakított terasz ideális családi vagy baráti összejövetelekhez, és akár kültéri konyha is kialakítható.
– A telken belül 1 gépkocsi elhelyezése megoldott, elektromos töltési lehetőséggel.
PLUSZ EXTRA:
– A házzal szemben található Duna-parti szakasz használata ehhez a telekhez tartozik.

AZ INGATLAN MEGTEKINTHETŐ :
- Személyesen, előre egyeztetett időpontban.
- 3D virtuális bejárással, akár az otthona kényelméből.

FINANSZÍROZÁSI KÉRDÉSEKBEN – ONLINE IS – SEGÍTÜNK!
- Bank-független hitelcenterünk díjmentesen versenyezteti az összes bank és hitelintézet ajánlatát.
- Önnek csupán annyi a dolga, hogy egyeztet munkatársunkkal, majd kiválasztja a hosszú távon is legkedvezőbb konstrukciót.
- Szakértőink több mint 20 év tapasztalattal állnak rendelkezésére, fogyasztóbarát lakáshitelekkel, babaváró hitellel, valamint teljes körű CSOK Plusz és Otthon Start program ügyintézéssel.
- Időpont-egyeztetéssel munkaidő után is elérhetők.

További információkért és megtekintési időpontért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás családi házak ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
1684 e Ft
1124 e Ft -50%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
160 M Ft m Ft
93.9 m Ft -70%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti

Eladó családi házak a környékről

Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

204.999 M Ft
6 szoba
192 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

34.99 M Ft
2 + 1 szoba
85 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

51.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

220 M Ft
5 + 2 szoba
240 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

106 M Ft
3 + 1 szoba
141 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

129.8 M Ft
5 szoba
240 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

49.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

109 M Ft
6 szoba
300 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

295 M Ft
7 szoba
294 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba