Astora Márvány8

Eladó családi ház
Dömsöd

1/2
67 000 000 Ft67 M Ft 697 917 Ft/m2
4 szoba
96 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 615 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629619085
Turányi Szilvia
Szekeres-Tóth Szilvia

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Dömsöd csendes utcájában megvételre kínálok, egy gondosan megtervezett, kiváló elrendezéssel rendelkező nettó 96nm, bruttó 124nm-es családi házat.
A tágas élettérben három hálószoba, amerikai konyhás nappali, előtér, közlekedő, háztartási helyiség fürdőszoba wc-vel és külön illemhelyiség lett kialakítva. Családi összejövetelek tökéletes helyszíne lehet a 15nm-es fedett terasz. A szobák laminált parkettákkal még a többi helyiségek kerámia lappal lesznek burkolva. A lakás fontos helyiségei kedvező keleti-déli-nyugati tájolásúak. Az épület a kerthez egy nyitott terasszal kapcsolódik. Az ingatlan melletti oldalkertben van lehetőség legalább két gépjármű parkolására, ami murvás kialakítással biztosított, azonban külön megállapodás alapján térköves burkolat is igényelhető
A kerítés szürke színű elektromos úszókapuval ellátott.
Az ingatlan műszaki adatai:
30-as porotherm téglából épül beton sáv alapon, tetején monolit vasbeton lemez készül 10cm vastagságban 15/15/6 hálós vasalással
Födéme fa, szigetelés:15+10 cm hőszigetelés ,tükörfólia, gipszkarton ,aluprofil Homlokzat :15cm eps szigetelőlemez
Lábazati : 10cm xps lemez
Aljzat :15cm xps lemez
Tetőfedés: Tetőszerkezet hagyományos szerkezetű sátortetős kialakítású fedélszerkezet 25 fokos hajlásszögű tetővel, tetőszerkezet anyaga fűrészelt fenyő, Leier beton cserépfedéssel, antracit színnel
Meleg vízellátását és fűtését hőszivattyú biztosítja, hőleadása padlófűtésen keresztül történik.
Nyílászárók ötkamrás műanyag szerkezetű nyílászáró szerkezetek, bukó-nyíló kialakítással, háromrétegű hősszigetelő üvegezéssel.
A hozzá tartozó külön elkerített telek területe 615nm
Lakóház nettó területe:
Pontos méretei:
- előtér 4,65 m2 - kerámia burkolat
- közlekedő 1,50 m2 - kerámia burkolat
- nappali 30,17 m2 - lam. parketta
- konyha 6,56 m2 - kerámia burkolat
- étkező 6,43 m2 - kerámia burkolat
- fürdő 7,50 m2 - kerámia burkolat
- háztart.h.-tároló 5,10 m2 - kerámia burkolat
- wc. 1,70 m2 - kerámia burkolat
- szoba 11,10 m2 - laminált parketta
- szoba 11,10 m2 - laminált parketta
- szoba 11,16 m2 - laminált parketta
A lakás lakóterület nettó alapterülete: 96,97 m2 - ebből szobák: 63,53 m2 + fedett bejáró 2,09 m2 - fagyálló burkolat
+ Egyéb: nyitott terasz 15,00 m2 - fagyálló burkolat
Az ingatlan minden hitelkonstrukcióknak megfelel. Hívjon bizalommal a hét bármely napján.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

4 szobás családi házak ára Dömsödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dömsöd m² ár
698 e Ft
517 e Ft -35%
Ennek az ára
Dömsöd átlagár
67 M Ft m Ft
52.8 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dömsöd

Eladó családi házak a környékről

Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

25.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

24.9 M Ft
3 szoba
45 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

88 M Ft
3 szoba
148 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

79.9 M Ft
3 szoba
150 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

79 M Ft
4 szoba
133 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

49.4 M Ft
1 + 3 szoba
117 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

24.7 M Ft
5 szoba
139 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

59.99 M Ft
5 szoba
240 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

49.4 M Ft
1 + 3 szoba
117 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

32 M Ft
3 szoba
89 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

92.63 M Ft
4 szoba
126 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

69.9 M Ft
3 + 2 szoba
108 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Fertőd
Eladó családi ház

Fertőd

140.91 M Ft
4 + 2 szoba
190 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

125.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Mikepércs