Seven Pearl

Eladó családi ház
Dömsöd

+ 17 kép 1/20
79 000 000 Ft79 M Ft 593 985 Ft/m2
4 szoba
133 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 840 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624958661
Duna House - Dunaharaszti
Duna House - Dunaharaszti

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ÁRCSÖKKENÉS! KÜLÖNLEGES BOROVI FENYŐ RÖNKHÁZ A DUNA KÖZELÉBEN DÖMSÖDÖN

Dömsöd csendes, üdülőövezeti részén, a Ráckevei-Duna közelében kínálunk megvételre egy egyedi megjelenésű, borovi fenyőből épült rönkházat, mindössze kb. 80 méterre a vízparttól.

Az ingatlan egy kb. 840 m²-es telken helyezkedik el, a ház hasznos alapterülete kb. 133 m², valamint egy kb. 17 m²-es fedett terasz is kapcsolódik hozzá.

A ház különlegessége a természetes anyaghasználat és az egyedi, kézzel megmunkált borovi fenyő szerkezet, amely különleges hangulatot kölcsönöz az ingatlannak.

Főbb jellemzők:

belső kétszintes gerendaház
tágas nappaliétkezőamerikai konyha
3 hálószoba + gardróbszoba
1 fürdőszoba
2 fedett terasz
kandalló kialakításának lehetősége
fúrt kút a telken
nyugodt, természetközeli környezet

Az ingatlan jelenlegi készültségi állapotában kerül értékesítésre. A nyílászárók beépítésre kerültek, valamint a szükséges gerendaanyag rendelkezésre áll.

A környék kiváló választás lehet mindazok számára, akik természetközeli, nyugodt környezetben keresnek otthont vagy hétvégi házat.

FONTOS INFORMÁCIÓ

A hirdetésben szereplő adatok, méretek és távolságok tájékoztató jellegűek. Az ingatlan állapota és műszaki tartalma személyes megtekintés során ellenőrizhető.

A hirdetésben szereplő egyes képek illusztrációk és/vagy látványtervek, amelyek a lehetséges megjelenést, kialakítást vagy hangulatot szemléltetik. A valós műszaki tartalom, felszereltség és kialakítás eltérhet.

Az ingatlan egyedi kialakítása és természetes építőanyagai miatt különleges lehetőséget kínál azok számára, akik eltérnek a hagyományos ingatlanoktól.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Referencia szám: HZ020449

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Dömsödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dömsöd m² ár
594 e Ft
517 e Ft -15%
Ennek az ára
Dömsöd átlagár
79 M Ft m Ft
52.8 m Ft -49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dömsöd

Eladó családi házak a környékről

Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

32 M Ft
3 szoba
89 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

24.9 M Ft
3 szoba
45 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Dömsöd, Tassi út
Eladó családi ház

Dömsöd

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

69.9 M Ft
3 + 2 szoba
108 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

79 M Ft
1 + 2 szoba
41 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

49.4 M Ft
1 + 3 szoba
66 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

73.9 M Ft
3 + 2 szoba
108 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

49.4 M Ft
1 + 3 szoba
117 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

24.7 M Ft
5 szoba
139 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

57.5 M Ft
3 szoba
96 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

70 M Ft
6 szoba
94 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

49.4 M Ft
1 + 3 szoba
117 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

49.4 M Ft
1 + 3 szoba
117 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Mesztegnyő
Eladó családi ház