Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Debrecen

+ 8 kép 1/11
138 500 000 Ft138.5 M Ft 989 286 Ft/m2
5 szoba
140 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 600 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Lévai Edina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ha egy modern, energiatakarékos és azonnal költözhető otthont keres, ahol a tágas terek és az igényes kivitelezés találkozik, ezt a családi házat érdemes megnéznie.

A 122 m²-es, újépítésű önálló családi ház központja a világos és tágas nappali–konyha–étkező, amely a családi élet természetes központja lehet. Innen közvetlen kijárat nyílik a 25 m²-es teraszra, így a belső és külső terek tökéletesen összekapcsolódnak.

Az átgondolt elrendezésnek köszönhetően 4 külön nyíló szoba biztosít kényelmes életteret akár nagyobb család számára is.

Főbb jellemzők

• 122 m² lakótér
• nappali + konyha + étkező
• 4 külön nyíló szoba
• tágas fürdőszoba
• külön gardrób
• garázs
• 25 m² terasz
• önálló családi ház

Korszerű műszaki tartalom

• Porotherm NF30 tégla falazat
• 15 cm hőszigetelés
• 3 rétegű nyílászárók

• körbekerített telek

Az ingatlan kulcsrakész állapotban, rövid időn belül birtokba vehető.

Ha egy modern, értékálló és kényelmes családi otthont keres, ez az ingatlan kiváló választás.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
989 e Ft
871 e Ft -14%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
138.5 M Ft m Ft
197.5 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

89.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

170 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

95 M Ft
3 szoba
64 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen, Gerébytelep, Mozdony utca
Eladó családi ház

Debrecen

155 M Ft
3 szoba
146 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
10 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

175 M Ft
7 szoba
415 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen