Metrodom

Eladó családi ház
Debrecen

+ 16 kép 1/19
140 000 000 Ft140 M Ft 1 093 750 Ft/m2
4 szoba
128 m²
építés éve:2001

Részletes adatok

Telekméret: 539 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kiss Ferenc
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Fedezze fel álmai otthonát Debrecenben a Veres Péter lakótelepen!

Értékesítésre kínálunk Debrecenben a Veres Péter lakótelep csendes utcájában egy igényesen tervezett, dupla komfortos, nappali+ 3 szobás,2001. évben épült, önálló, 38 cm-es porotherm téglából épült családi házat, melynek nettó alapterülete 128 nm. Ez a családi ház ideális választás mindazok számára, akik tágas, világos otthonra vágynak, ahol a komfort és a praktikum találkozik.

Az ingatlan MAGAS MINŐSÉGŰ anyagok felhasználásával épült, minden részletében az igényesség és a kényelem jegyében született. Az ingatlanba kiváló minőségű kültéri és beltéri fa nyílászárók ( Unifa és Velux) kerültek beépítésre, az ablakok rovarhálóval felszereltek. Az ingatlanban egy igazán hangulatos, gépesített konyhabútor található. Az amerikai konyhás, tágas nappali központi szerepet játszik a mindennapokban, ahol a családi összejövetelek és baráti találkozók igazi élménnyé válhatnak. Az ingatlan melegét gázkazán biztosítja radiátoros hőleadókkal, továbbá a nappaliban egy hangulatos cserépkályha is rendelkezésre áll, a nyári kellemes hőmérséklet klímával megoldott. A meleg víz ellátást hőtárolós bojler biztosítja.
A ház földszintjén található egy külön bejáratú, 19 m²-es nagyságú fodrászüzlet is, amelyből összeköltözők esetén akár külön lakrész kialakítására is van lehetőség.
A családi házhoz tartozik egy nagyméretű, rendezett, parkosított kert . A kert végén helyezkedik el a szerelőaknás duplagarázs tárolóval, a kettő együtt összesen 44 nm nagyságú. A kertben helyet kapott egy filagória és egy sütőhely is.

A ház jó állapotban van, és azonnal költözhető, így Önnek nem kell hónapokat várnia az álmai otthonának birtokbavételére. A Veres Péter lakótelep kiváló elhelyezkedése lehetővé teszi a gyors közlekedést a város többi része felé. A környék biztonságos, családbarát, így ideális választás lehet gyermekes családok számára is.

Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget, hogy egy tágas, világos, rendezett kerttel rendelkező otthonra találjon Debrecenben!
További kérdéseivel, megtekintéssel kapcsolatban várom szíves hívását a hét minden napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1094 e Ft
953 e Ft -15%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
140 M Ft m Ft
143.7 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

109.9 M Ft
1 + 3 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

170 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

335 M Ft
5 + 2 szoba
420 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

89.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba