Aerogate Homes

Eladó családi ház
Debrecen, Gerébytelep

+ 7 kép 1/10
109 900 000 Ft109.9 M Ft 915 833 Ft/m2
4 szoba
120 m²
építés éve:2001

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 600 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 944
Virág Lajos
Virág Lajos

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó FÖLDSZINTES, családi ház Debrecen Júliatelepen.

Ingatlan egyéb jellemzői:
- 120 nm alapterületű,
- Nappalival + 3 szobával,
- Téglából épülő hőszigetelt családi ház,műanyag hang és hőszigetelt nyílászárókkal redőnyökkel, szúnyoghálóval szerelve,
- Gépesített , tágas amerikai konyhás nappali,
- Összkomfortos, külön háztartási helyiséggel,
- Gáz-cirkó és vegyes tüzelés fűtési rendszerrel,
- Klimatizált, 8 KW napelem rendszerrel szerelve,
- 36 nm kertkapcsolatos, fedett terasszal.
- 600 nm füvesített, parkosított udvarral, élhető, körbekerített udvarral.
- Parkosított udvarán automata öntözőrendszerrel szerelve.
- Garázzsal, automata kapuval és további több autó részére beállási lehetőséggel.

Az energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre.

Finanszírozás:
Az ingatlan készpénzzel és banki fizetéssel is megvásárolható.

Megközelítés:
Belváros,Egyetemek,Belváros,klinika könnyen megközelíthetőek.
Buszmegálló közelben.

Irányár: 109,9 M Ft.
Érdeklődni: +36 70 944 9799

https://ingatlanvirag.hu/

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
916 e Ft
953 e Ft 4%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
109.9 M Ft m Ft
143.7 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Gerébytelep

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba