City Pearl

Eladó családi ház
Dabas

+ 5 kép 1/8
74 000 000 Ft74 M Ft 813 187 Ft/m2
1 + 2 szoba
91 m²

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 400
Asztalnokne Lívia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Budapesttől 35 percre, Dabas központi részén, eladó egy 91 nm-es (autó beállóval) ikerház fél 400 nm-es telekkel. A ház kétlakásos ikerház. A házak egy telken helyezkednek el garázskapcsolattal. A házban egy amerikai konyha-nappali-étkező, 2 db hálószoba, fürdőszoba, külön wc, spejz, gardrób, előtér, fedett terasz, valamit garázs lesznek kialakítva . Műszaki paraméterek: Sávalap vasbeton erősítéssel . Az épület falazata téglából készült 15 cm hőszigeteléssel. A tetőre antracit lemez fedés került . A homlokzat színe fehér. Nyílászárók műanyag szerkezetű bukó -nyíló kivitelben 3 rétegű üvegezéssel készültek. A ház fűtése padlófűtés, amit hőszivattyús rendszer biztosít, ezekhez napelem kiállás is biztosítva lesz ( így akár 0 Ft-os rezsijű otthonban élhet aki ezt a házat választja). A ház bejárata előtt a járda viacolorból készült el. A vonat, busz járat 5-10 percre, Iskola, óvoda, orvosi rendelő, gyógyszertár, bevásárló központ akár gyalogosan is elérhető. Amennyiben felkeltette érdeklődését, hívja a 06204004006-os számot

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Dabason

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dabas m² ár
813 e Ft
757 e Ft -7%
Ennek az ára
Dabas átlagár
74 M Ft m Ft
74.1 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dabas

Eladó családi házak a környékről

Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

69.9 M Ft
2 + 3 szoba
123 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

169.99 M Ft
10 szoba
280 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

85 M Ft
4 szoba
82 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

135 M Ft
3 szoba
157 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

57 M Ft
3 szoba
100 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

55 M Ft
2 szoba
82 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

130 M Ft
3 szoba
130 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

89.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

57.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

58 M Ft
4 szoba
139 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

89 M Ft
3 szoba
100 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

99 M Ft
5 szoba
140 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

60 M Ft
3 szoba
130 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft