Aerogate Homes

Eladó családi ház
Dabas

+ 6 kép 1/9
57 000 000 Ft57 M Ft 570 000 Ft/m2
3 szoba
100 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1000 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 400
Vass Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok Pest Vármegyében egy könnyűszerkezetes technologiával épített családi, vagy ikerházat. Megvásárolt telekre 6 hónap alatt felépül álmai otthona, vagy saját meglévő telkére megépíti a kivitelező. Ami az építkezés tartalmaz: Alapozás: Tervdokumentáció alapján. (80 cm mély 40 cm széles), vasszerelt sávalap készítése. 1 sor zsalukő betonozva, alaptest feltöltése, 13 cm - térhálóval szerelt szerelőbetonnal. Aljzat készítés: Szerelőbetonra 10 cm eps lépésálló hőszigetelés, technológiai fólia borítás, és 7cm vastag, vashálóval, padlófűtéssel szerelt estrich beton készítés. Hideg, vagy meleg burkolás .Falazat: Külső teherhordó főfal: Tervdokumentáció szerint - helyszínen szerelt, 5 x 15 cm-es fa vázszerkezet, közötte 15 cm-es ásványgyapot hőszigetelés. Belső oldalon párazáró fólia, ragasztott illesztésekkel, lécváz, és 15 mm-es tűzálló gipszkarton borítás Külső oldalon 12 mm-es Osb borítás, 15 cm-es eps hőszigetelő rendszer dryvitozva, színezve. Belső teherhordó fal: Tervdokumentáció szerint – helyszínen szerelt, 5 x 15 cm-es fa vázszerkezet, közötte 15 cm-es ásványgyapot hőszigetelés, mindkét oldalról 15 mm-es tűzálló gipszkarton borítás. Válaszfalak: tervdokumentáció szerint - helyszínen szerelt, 5 x 10 cm-es fa vázszerkezet, közötte 10 cm-es ásványgyapot hőszigetelés, mindkét oldalról 15 mm-es tűzálló gipszkarton borítás. Tetőszerkezet: tervdokumentáció szerinti helyszínen ácsolt tetőszerkezet, külső cserépfedés, Bramac, Terrán, Tondach beton, hullámos alapcseréppel. Födémszerkezet. Ereszcsatorna. Belső felületképzések: Oldalfalak; gipszkarton borítás/, 2x glettelés, 2x festés fehér színre. Mennyezet: Gipszkarton, egysíkú mennyezet készítése, 2x glettelés, 2x festés fehér színre. Fűtés és víz rendszer: hagyományos, gáz, vagy elektromos üzemeltetésű fűtés, és vízrendszer, víz üzemű padlófűtés rendszerrel. HMV rendszer, villany bojler, egybeépített meleg víz tárolóval. Külső szigetelés - színezés: tervdokumentáció szerinti, /15 cm-es/ dryvit hőszigetelés, gördülőszemcsés, vékony homlokzati nemesvakolat, választott színben Lábazat: hőszigetelés tervdokumentáció szerint, /8 cm-es/gyöngykavics lábazati vakolat, választott színben. Bejárati ajtó: Garázskapu, Külső, homlokzati nyílászárók: erkélyajtó: Beltéri ajtók: Kulcsra késszen értendő az ár burkolatokkal, szaniterekkel. 57 M + TELEK. Ha felkeltette érdeklődését kérem hívjon. Vass Erika O62O4OO4O26

Hirdetés feltöltve: 2024. 10. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás családi házak ára Dabason

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dabas m² ár
570 e Ft
722 e Ft 21%
Ennek az ára
Dabas átlagár
57 M Ft m Ft
74.2 m Ft 23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dabas

Eladó családi házak a környékről

Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

60 M Ft
3 szoba
130 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

85 M Ft
4 szoba
82 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

89.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

74.9 M Ft
6 szoba
144 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

80 M Ft
1 + 1 szoba
53 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

58 M Ft
4 szoba
139 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

89.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

99.99 M Ft
3 szoba
93 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

98 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

55 M Ft
2 szoba
82 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

88.9 M Ft
6 szoba
175 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

89 M Ft
3 szoba
100 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Hegyeshalom, Margaréta utca 12
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

35.92 M Ft
1 szoba
31 m²
Porva
Eladó családi ház

Porva

74.6 M Ft