Metrodom

Eladó családi ház
Ceglédbercel

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

99 900 000 Ft99.9 M Ft 780 469 Ft/m2
5 szoba
128 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 896 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998429
Kollát Renáta
Duna House - Vecsés

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

KIVÉTELES LEHETŐSÉG! ÁLMODD MEG VELÜNK SAJÁT INGATLANOD!

Ceglédbercelen eladó 128 m2-es új építésű, garázsos önálló családi ház sarki telken!

Budapest közelében, kiváló elhelyezkedéssel, vasútállomás közelében kínálunk megvételre egy modern kialakítású ingatlant.

Telekterület: 896 m²
Lakótér: 128 m²
Nyitott terasz: 40 m²

A ház helyiségei:
4 szoba
Tágas nappali
Konyha + étkező
2 fürdőszoba
Gardrób
Garázs 18 m2

Választható tételek:
- Bejárati ajtó 180.000ft 1db
- Szobaajtók kilincsel 75.000ft / 9db (90x210cm)
- Fürdő kád / épített zuhanyzó 100.000 Ft / 1-1db
- Kádcsap 50.000ft 1db Zuhanyszett 1db
- Kézmosó 30.000ft 2db
- Csap 30.000ft 2 db
- WC: Rejtett tokos - 2db
- Hideg burkolat 8000/m2 melegburkolat 6000/m2

Műszaki Paraméterek:
30as porotherm N+f tégla főfal
10cm  válaszfal
15cm eps homlokzati szigetelés
10cm XPS lábazati szigetelés
Fűtés hőszivattyú adja padlófűtés mindenhol.

Az ingatlan megépítése során kiemelt figyelmet kap a minőség és a precíz kivitelezés. Az építtető több éves építőipari tapasztalattal rendelkezik, műszaki tartalom elérhető, korábbi referenciamunkák megtekinthetők. Kiváló rendezett utca, szép házakkal a szomszédságban.

Ideális választás azok számára, akik modern, tágas és családbarát otthont keresnek Budapest közvetlen közelében.
Vasútállomás ,Iskola, Óvoda, Bölcsőde pár perc autóval. M4-es autópályán Budapest autóval 30 perc, vonattal a Nyugati Pályaudvarig 50 perc.Cegléd 10 km távolságra.

Érdeklődés esetén keressen bizalommal

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

5 szobás családi házak ára Ceglédbercelen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ceglédbercel m² ár
780 e Ft
666 e Ft -17%
Ennek az ára
Ceglédbercel átlagár
99.9 M Ft m Ft
102.3 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ceglédbercel

Eladó családi házak a környékről

Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

84.9 M Ft
2 szoba
85 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

43 M Ft
3 szoba
67 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Ceglédbercel, Aranyhegy utca
Eladó családi ház

Ceglédbercel

99.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

55 M Ft
3 szoba
87 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

104.9 M Ft
3 szoba
150 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

104.9 M Ft
3 szoba
150 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

132 M Ft
5 szoba
189 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

195 M Ft
4 szoba
136 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

132 M Ft
5 szoba
189 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

95 M Ft
6 szoba
220 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

195 M Ft