Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Ceglédbercel

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 9 kép 1/12
55 000 000 Ft55 M Ft 632 184 Ft/m2
3 szoba
87 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 3550 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998834
Kollár Gergely
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ceglédbercelen eladó egy vegyes falazatú 87 m2-es családi ház.Az ingatlanban kialakításra került :-közlekedő-2 szoba-tágas fürdőszoba wc-vel-amerikai konyhás nappali-melléképület -garázsFűtése gáz illetve vegyes tüzelésű kazán.Pár éve felújításon esett át mely során aljzatszigetelést kapott. A teljes víz, villanyhálózatot és a fűtésrendszert is felújították.A 3550 m2-es telek gazdálkodásra is alkalmas.Elhelyezkedése : vasútállomástól két percre található, de boltok iskolák is kényelmes távolságra vannak.Bővebb információért várom megtisztelő hívását.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

3 szobás családi házak ára Ceglédbercelen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ceglédbercel m² ár
632 e Ft
702 e Ft 10%
Ennek az ára
Ceglédbercel átlagár
55 M Ft m Ft
65.2 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ceglédbercel

Eladó családi házak a környékről

Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

104.99 M Ft
3 szoba
122 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

104.9 M Ft
3 szoba
150 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

59.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

43 M Ft
3 szoba
67 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

104.9 M Ft
3 szoba
150 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

55 M Ft
3 szoba
87 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

95 M Ft
6 szoba
220 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

33.5 M Ft
3 szoba
80 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

95 M Ft
6 szoba
220 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

195 M Ft
4 szoba
140 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

95 M Ft
6 szoba
220 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

132 M Ft
5 szoba
189 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház