City Pearl

Eladó családi ház
Ceglédbercel, Aranyhegy utca

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 5 kép 1/8
114 990 000 Ft114.99 M Ft 864 586 Ft/m2
5 szoba
133 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 1575 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998546
Holló-Vörös Ramóna
Duna House - Kecskemét, Petőfi Sándor utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ KULCSRAKÉSZEN Ceglédbercelen, Aranyhegy utcában

Eladó egy 133m2-es családi ház, nappali + 4 szoba, nagy méretű, 1575m²-es telken - az ár a telekkel együtt értendő!

Ár: kulcsrakészen, terasz, konyhabútor és lámpatestek nélkül

Kiemelt előnyök:

-ELŐFINANSZÍROZÁS lehetősége csak az elkészült ütemek után kell fizetni.

-ÁRGARANCIA és kötbér vállalás a kivitelezőtől

Műszaki tartalom:
Teherhordó falazat: Wienerberger Porotherm 30 N+F
Homlokzati hőszigetelés: 15 cm

Tetőhéjazat választható: Leier Toscana tetőcserép választható színben
Külső nyílászárók: 3 réteg üvegezésű, kívül antracit, belül fehér prémium Gealan S8000 külső nyílászárók, 36 mm-es üvegezéssel + antracit, alumínium redőnyök + antracit műkő párkány
Válaszfal: Wienerberger Porotherm 10 tégla válaszfal
Bejárati ajtó választható: Colorplast standard betéttel
Teraszajtó: Dupla szárnyas
Beltéri ajtó: Borovi Szicília (dekorfóliás) választható színben
Hidegburkolat választható: 6.500 Ft / m2
Melegburkolat választható: 6.000 Ft / m2
Szaniterek választható: (kád, zuhanykabin, csaptelep stb.) 460.000Ft-ig
Gépészet: Bosch 3400 levegő-víz hőszivattyú vizes padlófűtéssel

Az ár kulcsrakész állapotban történő átadással értendő, konyhabútor és lámpatestek nélkül!

Közművek:
Gáz: nincs
Villany: ingatlanban
Csatorna: ingatlanban
Víz: ingatlanban

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Ceglédbercelen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ceglédbercel m² ár
865 e Ft
684 e Ft -26%
Ennek az ára
Ceglédbercel átlagár
114.99 M Ft m Ft
92.8 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ceglédbercel, Aranyhegy utca

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

104.9 M Ft
3 szoba
150 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

75 M Ft
3 szoba
84 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

195 M Ft
4 szoba
136 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

104.9 M Ft
3 szoba
150 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

95 M Ft
6 szoba
220 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

55 M Ft
3 szoba
87 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

84.9 M Ft
2 szoba
85 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

132 M Ft
5 szoba
189 m²
Ceglédbercel, Aranyhegy utca
Eladó családi ház

Ceglédbercel

89.9 M Ft
5 szoba
90 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

55 M Ft
3 szoba
87 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház