Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 109 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
B E F E K T E T Ő K, G A Z D Á L K O D N I V Á G Y Ó K F I G Y E L E M ! Cegléd belterületén, a Budai úti vasútállomás közelében ELADÓ nagy területtel egy családi házas ingatlan!- 5765 nm körbekerítve, gyümölcsfákkal beültetve- 100 nm vegyes falazatú családi ház - 4 szoba, előszoba, konyha, étkező, fürdőszoba, kamra- melléképületben garázs, nyári konyha, tárolók- fűtése: kondenzációs kombi gázkazán + kandallóA terület nagysága gazdálkodni vágyóknak remek lehetőség, a locsoláshoz fúrott és ásott kút is rendelkezésre áll. Nagyszerű befektetési lehetőséget kínál, hogy a terület könnyedén 4 részre osztható, és 30 %-ban beépíthetők.- utcafrontról nyíló építési telkek- társasház vagy lakóingatlanok építésére is alkalmasElhelyezkedése: Óvoda, iskola, buszmegálló, vonatállomás pár perc sétára található.A Budai úton kiépített bicikli út is rendelkezésre áll Cegléd belvárosa felé.Nagyon közel a ceglédi Gyógy- és Strandfürdőhöz, valamint a mellette lévő fürdő tóhoz.Budapestre a közlekedés kiváló, az M4 autóúton 50 km távolságra van. Ha Ön szeretné kihasználni az ingatlanhoz kínálkozó lehetőségeket, és élvezni a vidéki élet előnyét és kényelmét, akkor hívjon, és nézzük meg a területet!
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 30. Utoljára módosítva: 2025. 05. 01.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Cegléd