Aerogate Homes

Eladó családi ház
Budapest, XXIII. kerület

+ 15 kép 1/18
59 900 000 Ft59.9 M Ft 1 151 923 Ft/m2
2 szoba
52 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 120 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kis Zoltán János
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

1+1 szobás 52 nm házrész 45 nm kerttel!

Budapesten a XXIII. kerületben eladó egy felújított Amerikai konyhás nappali + egy szobás 45 nm lakás 14 nm terasszal, és 43 nm kerttel.

- padlástér beépíthető /kb 35 nm/
- klímával felszerelt / hűtő-fűtő 3,5 kw/
- tető felújítva
- villanyvezeték felújítása megtörtént
- műanyag nyílászárók
- ház külső-belső szigetelése megtörtént
- kamerával felszerelt

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Közlekedés:
- Soroksár (Budapest XXIII. kerülete) közlekedése alapvetően a belváros felé irányuló buszjáratokra, a H6-os HÉV-re, valamint a vasúti összeköttetésre épül. A kerület jól megközelíthető a Határ úti metróállomástól (123, 123A busz) és a Boráros térről (HÉV), továbbá a közvetlen vonatjáratok is gyors kapcsolatot biztosítanak.
Legfontosabb közlekedési lehetőségek Soroksáron:
• Buszok (BKK): A 123-as és 123A buszok Soroksár-Újtelep térségét kötik össze a Határ úti M3-as metróval. A 66-os, 66B, 66E buszok a belváros (Határ út) és a külsőbb részek között közlekednek.
• HÉV (MÁV-HÉV): A H6-os HÉV a Boráros tér és Tököl/Ráckeve között jár, áthaladva Soroksáron (pl. Soroksár, Hősök tere, Millenniumtelep állomások), gyors kapcsolatot biztosítva a központtal.
• Vonat (MÁV): A Soroksár vasútállomás a Budapest–Kunszentmiklós-Tass–Kelebia vonalon található, így a Keleti pályaudvar felé is közvetlen eljutást kínál.
• Helyi/Auchan busz: A 7630-as (Soroksár-busz) a Millenniumtelep és az Auchan áruház között közlekedik.
• Autóval: A fő közlekedési tengely a Grassalkovich út (51-es főút), amely a kerület észak-déli átjárhatóságát biztosítja. [1, 2, 3, 4]

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1152 e Ft
737 e Ft -56%
1110 e Ft -4%
Ennek az ára
XXIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
59.9 M Ft m Ft
136.3 m Ft 56%
83 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

251 M Ft
5 szoba
152 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

67.9 M Ft
3 szoba
64 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

119 M Ft
8 szoba
232 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

119 M Ft
8 szoba
232 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

54.9 M Ft
4 szoba
130 m²
XI. kerület, Őrmező, Bánát utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

42.9 M Ft
2 szoba
43 m²
V. kerület, Lipótváros, Semmelweis utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

122 M Ft
3 szoba
93 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

47.5 M Ft
3 szoba
77 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

129 M Ft
4 szoba
258 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

95.9 M Ft
3 szoba
89 m²
XI. kerület, Sashegy, Thallóczy Lajos utca
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

116 M Ft
368 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

143 M Ft
5 szoba
124 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

174.5 M Ft
8 szoba
315 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

115 M Ft
250 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház