Aerogate Homes

Eladó családi ház
Budapest, XXII. kerület

+ 11 kép 1/14
26 000 000 Ft26 M Ft 962 963 Ft/m2
2 szoba
27 m²
építés éve:1955

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 714 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Nyári Krisztián
Duna House Óbuda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Budapest XXII. kerületének egyik csendes, kertvárosias részén, a Gyümölcs utcában kínálunk megvételre egy több lakásos házban található, saját előkerttel rendelkező ingatlant.

Az ingatlan egyik előnye a praktikus elrendezés: a bejáraton belépve egy előtér fogad bennünket, amelyből a lakás helyiségei jól elkülönülten nyílnak. Az előtér végében kapott helyet a konyha, amely így központi elhelyezkedésnek örvend.

A lakás jobb oldalán egy tágas, több mint 12 m²-es szoba található, amely fő lakótérként is ideális. A bal oldalon helyezkedik el egy kisebb, 6 m²-es szoba, amely alkalmas nappalinak, dolgozó szobának vagy akár második hálószobának. Ebből a helyiségből nyílik a fürdőszoba, amely WC-vel egyben került kialakításra.

A lokáció közlekedési szempontból kedvező: autóval gyorsan elérhető Budapest belvárosa, míg a közelben található tömegközlekedési lehetőségek buszjáratok és vasúti kapcsolatok rugalmas közlekedést biztosítanak a mindennapok során.

FONTOS! Az ingatlan nem nem rendelkezik ügyvédi megosztással.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, jöjjön el, tekintse meg személyesen, és tegye meg ajánlatát!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
963 e Ft
915 e Ft -5%
8 e Ft -11,825%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
26 M Ft m Ft
238.4 m Ft 89%
1.2 m Ft -1,994%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
139 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XXII. kerület, Budafok, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

380 M Ft
5 szoba
310 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Aranyhegyi utca
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

45 M Ft
2 szoba
35 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

225 M Ft
5 + 1 szoba
306 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

399 M Ft
5 szoba
300 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
67 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

119 M Ft
4 szoba
104 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

325 M Ft
7 szoba
257 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

260 M Ft
7 szoba
0 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

780 M Ft
68 szoba
2700 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület