Metrodom

Eladó családi ház
Budapest, XXII. kerület

+ 5 kép 1/8
175 000 000 Ft175 M Ft 1 861 702 Ft/m2
3 + 1 szoba
94 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1669 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 934
ÉRÁSZ Ingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

XXII. ker. Jó állapotú lakott Multi 160 típusú szigetelt kettő szintes ~ 90 m2-es könnyűszerkezete épület eladó gázcirkó fűtéssel.
Budafokon egyre dinamikusabban fejlődő lokációjában a Tegzes és Panoráma utca között eladó 1669 m2 -es síktelek BEFEKTETÉSI CÉLLAL. Két főút szomszédságában található, mégis kellő távolságra, ezáltal abszolút nyugodt, csendes és családias övezetben helyezkedik el.
- Telek mérete: 1669 m2(16x 100)
- Övezet jellege: kertvárosias laza beépítésű lakóterület
- Övezeti besorolás: Lke-2/BF/5
- Beépíthetőség: 20 %
- Beépítési mód: szabadon álló...
- Szintterületi mutató: 0.4
- Építmény maximális magassága (homlokzat magassága): 6 m*
- Közmű: minden közmű bevezetve.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1862 e Ft
1171 e Ft -59%
1070 e Ft -74%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
175 M Ft m Ft
159.4 m Ft -10%
149.8 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

275 M Ft
5 szoba
300 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

10.9 M Ft
43 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

225 M Ft
5 + 1 szoba
306 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

94 M Ft
4 szoba
106 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

135 M Ft
3 szoba
100 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

120 M Ft
4 + 3 szoba
250 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

399 M Ft
5 szoba
300 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

260 M Ft
7 szoba
0 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XXII. kerület, Budafok, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

380 M Ft
5 szoba
310 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

104.9 M Ft
2 szoba
76 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
89 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XXII. kerület