Seven Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 15 kép 1/18
157 900 000 Ft157.9 M Ft 1 214 615 Ft/m2
4 szoba
130 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 349 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 337
Gál Anikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A 18. kerületben csendes, kertvárosi részen eladó egy szép állapotú, igényes, nappali + három hálószobás családi ház.

A ház belső felújítása nyolc évvel ezelőtt történt meg. Kicserélték a falban lévő vezetékeket, burkolatokat, szanitereket. A falakat újra festették.
A homlokzatot a kétezres évek végén újították fel, lefestve körben az összes oldalát. A tető plusz szigetelést kapott.

A fűtésről Vaillant kondenzációs gázkazán gondoskodik radiátoros hőleadáson keresztül, melynek ellenőrzése minden évben megtörtént. Továbbá hűtő-fűtő inverteres klíma is fokozza a kellemes hőérzetet télen-nyáron.

A színvonalas konyha szintén a kétezres években került beépítésre, amely a minőségének és a megfelelő használatnak köszönhetően tökéletes állapotban van. A gépesítés (elektromos sütő, gáz főzőlap, beépített mosogatógép) a vételár részét képezi.

A 130 m2 alapterületű ingatlanhoz tartozik egy jelenleg tárolóként használt, kb. 60 m2 tetőtér, melynek beépítésével további szoba kialakítására van lehetőség. Valamint egy kb. 30 m2-es pince, ahol a kazán is található és jelentős tárolási lehetőséget biztosít.
Az 1970-es évek végén épült családi ház a folyamatos karbantartásnak és a felújításnak köszönhetően egy tisztasági festést követően költözhető állapotban van.

Az étkezővel egybekötött konyha dél-nyugati tájolású, a nappali és a hálószobák keleti fekvésűek, így az ingatlan nagyon szépen körbenapozott, világos.

A gondozott, füvesített udvaron található tároló alkalmas kerti szerszámok, fűnyíró, kerékpár tárolására.

Parkolás az udvaron, valamint az utcán a ház előtt ingyenes lehetséges. Tömegközlekedése kiváló, 5 perc sétára található busz-, valamint villamosmegálló, így a KÖKI bevásárlóközpont kb. tíz perc alatt elérhető.
A közelben gyalog elérhetők iskolák, óvoda, orvosi rendelő, patika.

Irányár: 157,9 MFt

Ügyfeleink telefonon, e-mail-ben, illetve egyéb módon történő megkeresésükkel tudomásul veszik és hozzájárulnak ahhoz, hogy az a GDPR szerinti adtakezeléssel jár.

További igénybe vehető szolgáltatások:
- ingatlan jogi háttér
- energetikai tanúsítvány készítés
- villamosbiztonsági tanúsítvány készítés
- ingatlan értékmeghatározás
- hitelügyintézés

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1215 e Ft
979 e Ft -24%
1069 e Ft -14%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
157.9 M Ft m Ft
138.7 m Ft -14%
148.4 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

89.99 M Ft
3 szoba
58 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

330 M Ft
7 szoba
360 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
8 + 1 szoba
270 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

55.9 M Ft
1 + 1 szoba
26 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

62.49 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

162.5 M Ft
3 + 1 szoba
90 m²
XVIII. kerület, Nagybani piac közelében, kertvárosi részen
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 2 szoba
600 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
113 m²
XVIII. kerület, Szent Imre kertváros, Üllői út
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

170 M Ft
3 szoba
284 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

54.99 M Ft
1 szoba
35 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

199.9 M Ft
4 szoba
510 m²
XXI. kerület
Eladó nyaraló

Budapest, XXI. kerület

25 M Ft
1 szoba
28 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

52.9 M Ft
3 szoba
53 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

106 M Ft
3 szoba
81 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

220 M Ft
4 szoba
200 m²