Metrodom

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 17 kép 1/20
140 000 000 Ft140 M Ft 1 186 441 Ft/m2
2 szoba
118 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Telekméret: 660 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3637999387
Kovács Kata
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kétgenerációs családi otthon eladó Szemeretelepen dupla garázzsal, pavilonnal, számtalan lehetőséggel!
Eladó Budapest XVIII. kerületének csendes, kertvárosi részén, Szemeretelepen egy saroktelken álló, kétgenerációs családi ház tökéletes választás összeköltözőknek, vállalkozóknak vagy nagycsaládosoknak!
Főépület (86 m² + 8 m² terasz) Tágas, világos terekkel és polgári hangulattal, az 1970-es évek végén épült 2 szoba étkező konyha fürdőszoba külön WC spejz nagy előszoba
Téglaépítésű, 15 cm-es szigeteléssel, klímával, 3 fázissal, és gázkazános fűtéssel. Melléképület (1992-ben épült, 55 m²)Itt kapott helyet egy 42 m²-es garzonlakás ( 2015-ben készült el. - szoba, előszoba, fürdő) és egy dupla garázs ) Így akár külön lakrész, vendégház, iroda vagy üzlethelyiség is lehet. A kertben pedig egy hangulatos, 28 m²-es pavilon kemencével várja a baráti összejöveteleket és családi grillpartikat!
Felszereltség és extrák: mindkét épületben riasztó és kamerarendszer redőny + szúnyogháló 3 db klíma elektromos garázs- és kapurendszer 3 fázis gyűrűs kút szivattyúval Elhelyezkedés: Kertvárosi, nyugodt utcában, kiváló infrastruktúrával: bölcsőde, óvoda, iskola, bevásárlási lehetőségek és közlekedés pár percre. Gyors birtokbaadás lehetséges! Akár kétgenerációs otthonnak, akár vállalkozásnak, akár befektetésnek keres ideális ingatlant, ez a ház minden szempontból telitalálat! Várom megtisztelő hívását a hét bármel napján!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1186 e Ft
774 e Ft -53%
961 e Ft -23%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
140 M Ft m Ft
161.5 m Ft 13%
236.6 m Ft 41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület, Szemeretelep, Szurmay tábornok utca
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

160 M Ft
5 szoba
220 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
100 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

66 M Ft
2 + 4 szoba
54 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XVIII. kerület, Szent Imre kertváros, Üllői út
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

170 M Ft
3 szoba
284 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Király utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

153.9 M Ft
2 szoba
73 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

82.5 M Ft
2 szoba
59 m²
XVIII. kerület, Ganztelep
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
113 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

106 M Ft
3 szoba
81 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

126 M Ft
3 szoba
77 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

77.9 M Ft
3 szoba
74 m²
X. kerület
Eladó panellakás