Aerogate Homes

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 15 kép 1/18
145 000 000 Ft145 M Ft 1 028 369 Ft/m2
4 szoba
141 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 603
Gombár Renáta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Almáskert Villa Park – Új építésű luxus családi házak a XVIII. kerület egyik legkedveltebb részén!

Fedezze fel Budapest egyik legnyugodtabb, családbarát övezetét az Almáskertben, ahol három különálló, új építésű, modern családi ház várja leendő tulajdonosait!

Mit kínálunk?
Önálló, belső kétszintes házak (földszint + emelet)
Nappali + 3 hálószoba
3 mellékhelyiség, kádas-zuhanyzós, dupla mosdós fürdőszoba
Tágas gardrób, tetőterasz, saját parkosított kert
Fűtött garázs elektromos, szekcionált kapuval

Minőség kompromisszumok nélkül!
Az otthonok a legkorszerűbb anyagokból készülnek:
25 cm-es extra hőszigetelő Ytong falazat
10 cm grafitos dryvit szigetelés
3 rétegű antracit nyílászárók, elektromos alumínium redőnyök
20 cm födémszigetelés, időtálló cserépfedés

Energiahatékony és jövőálló otthon:
Hőszivattyús fűtés és hűtés (H-tarifa)
Fan-coil és padlófűtés minden helyiségben
Előkészített napelemrendszer és elektromos autótöltő

Rugalmas kialakítás:
A burkolatok, szaniterek, beltéri ajtók egyedi igény szerint választhatók
A fürdőszobákat bútorozva adjuk át
Egyedi módosítások még kivitelezhetők az építkezés előrehaladásától függően

Műszaki átadás: 2025 nyarán
Ár: 145.000.000 Ft – kulcsrakész állapotban!

Babaváró, CSOK és kamattámogatott hitel igénybe vehető
Ügyvédi költséget az építtető/beruházó átvállalja
Építkezés látogatható előre egyeztetett időpontban

Ne maradjon le róla! Hívjon bizalommal a hét bármely napján, és ismerje meg álmai otthonát személyesen! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 386884

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1028 e Ft
979 e Ft -5%
1069 e Ft 4%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
145 M Ft m Ft
138.7 m Ft -5%
148.4 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

220 M Ft
4 szoba
200 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

249 M Ft
4 szoba
164 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

168 M Ft
5 szoba
184 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

330 M Ft
7 szoba
360 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 szoba
650 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület