Oasis Residence

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 13 kép 1/16
119 900 000 Ft119.9 M Ft 1 410 588 Ft/m2
4 szoba
85 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 861 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Komfort: Összkomfortos, duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Simon András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Budapest XVII. kerületének egyik kedvelt, nyugodt utcájában, az Irsa utcában kínálunk megvételre egy 85 m²-es, igényesen felújított családi házat, amely minden részletében a gondosságot és a minőséget tükrözi. A ház elrendezése — tágas nappali, két külön nyíló hálószoba és egy dolgozószoba — ideális választássá teszi családok, fiatal párok vagy akár idősebb korosztály számára is.
A téglaépítésű ingatlan DNY-i fekvésének köszönhetően egész nap világos, barátságos terekkel várja új tulajdonosát. A felújítás során a ház modern, esztétikus megjelenést kapott, a frissen beépített új gázcirkó fűtés pedig energiatakarékos és kényelmes megoldást biztosít.
A telek igazi különlegessége a gondosan karbantartott, igényes kert, amely tökéletes helyszíne lehet a hétvégi pihenésnek, családi programoknak vagy akár egy csendes reggeli kávénak. A házhoz garázs és fedett parkolók is tartoznak, így több autó kényelmesen elhelyezhető.
A környék infrastruktúrája kiváló: iskola, óvoda, bevásárlási lehetőségek, parkok és tömegközlekedés néhány perc alatt elérhetők. A csendes, kertvárosi hangulat és a jó közlekedés ritka, értékes kombinációt alkot — éppen ezért ez az ingatlan valódi kincs a 17. kerületben.
Ez a ház azok számára ideális, akik egy azonnal költözhető, igényesen kialakított, barátságos otthont keresnek, ahol minden adott a nyugodt, harmonikus mindennapokhoz.

Hívjon most!

Hitelválasztás egyszerűen
Hitelezési szakértőnk egyetlen lépésben összegzi és bemutatja Önnek a piacvezető pénzintézetek ajánlatait. Ezáltal Önnek nem kell hosszadalmas, felesleges banki körutakat tennie – minden releváns információt azonnal, egy helyen megkap.
1. Gyorsaság és hatékonyság – percek alatt átláthatja a legjobb lehetőségeket.
2. Biztonságos döntés – szakértői támogatással biztos lehet benne, hogy választása valóban az Ön érdekeit szolgálja.
3. Kényelmes folyamat – elkerülheti a sorban állást, az időrabló egyeztetéseket és a felesleges stresszt.

Az eredmény: Ön a legkedvezőbb ajánlatot választhatja ki, miközben időt és energiát takarít meg – mindezt szakértői háttérrel, teljes biztonságban.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1411 e Ft
1039 e Ft -36%
1069 e Ft -32%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
119.9 M Ft m Ft
127.7 m Ft 6%
148.4 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

142.9 M Ft
7 szoba
217 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.99 M Ft
2 szoba
31 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
150 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
3 + 1 szoba
180 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

249 M Ft
9 szoba
373 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

349.9 M Ft
6 szoba
420 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

52.9 M Ft
3 szoba
53 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
150 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

295 M Ft
6 szoba
395 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

249 M Ft
9 szoba
373 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

455 M Ft
5 szoba
243 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
28 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
6 szoba
226 m²
XVII. kerület, Rákoshegy, Dobos István utca
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
3 + 1 szoba
212 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület