Aerogate Homes

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 17 kép 1/20
129 000 000 Ft129 M Ft 1 216 981 Ft/m2
3 + 1 szoba
106 m²
építés éve:1987

Részletes adatok

Telekméret: 571 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Kiss Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tervezhető nyugalom a XVII. kerületben: Két szintes családi ház garázzsal, kerttel jó áron eladó.Keresi a békés, kertvárosi életet, de nem szeretne hónapokig tartó felújításba fogni?
A XVII. kerület Rákoskerti rendezett, csendes részén, kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező, jó állapotú családi házat.Ez az ingatlan azoknak szól, akik a biztonságos, stabil otthont keresik, ahol a kert, a garázs és a tágas terek nem luxus, hanem a mindennapok része.Otthon, Két Szinten: A ház tégla építésű, 6 cm-es szigeteléssel, a tető zsindelyes, jó állapotú.
Földszint: Tágas, 28 nm-es világos nappali, étkező, és egy kertkapcsolatos konyha, valamint egy kádas fürdőszoba WC-vel.
Emelet: Két és fél szoba, amelyek közül kettőből közvetlen kijárat nyílik az erkélyre, plusz egy második tágas fürdőszoba.
Kényelem: A fűtésről modern, 2013-ban beépített kondenzációs gázkazán gondoskodik, a nyári meleget klíma enyhíti. A biztonságot riasztórendszer garantálja.Kert és Melléképületek Ahol a Hobbi és a Haszon elfér:

Az 571 nm-es telken nemcsak egy gondozott, gyümölcsfákkal teli kert található (fúrt kúttal a gazdaságos locsolásért!), hanem komoly férfi barlang potenciál is:Különálló, 20 nm-es garázs.Két melléképület, amelyek szerszámosnak, hobbi műhelynek vagy tárolónak kiválóak.
A ház két bejárattal rendelkezik, és a szintenkénti fürdőszobák miatt kiválóan alkalmas a kamaszokkal való együttélésére is, anélkül, hogy zavarnák egymást.Lokáció és Közlekedés: Kertvárosi nyugalom, rendezett utca.
A közlekedés kiváló: a 97E busszal az Örs vezér tere, a 162-es busszal a Maglódi Auchan bevásárlóközpont gyorsan elérhető.
Azonnal birtokba vehető: A ház jelenlegi állapotában is azonnal költözhető, tiszta, karbantartott. Ha nincs kapacitása most felújítani, itt nyugodtan elkezdheti az életét, és később, lakva formálhatja saját ízlésére.

Pénzügyi előny: Az ingatlan árazása a jelenlegi piacon kifejezetten kedvező. Megfelel a CSOK Plusz és a 3%-os támogatott hitel feltételeinek is.Ha egy megbízható, tágas otthont keres a XVII. kerületben, keressen bizalommal a megtekintésért!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1217 e Ft
1051 e Ft -16%
1070 e Ft -14%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
129 M Ft m Ft
131.3 m Ft 2%
149.8 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

179.9 M Ft
10 szoba
317 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
6 szoba
220 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
69 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

65 M Ft
3 szoba
110 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
6 szoba
220 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

139 M Ft
2 szoba
72 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Budapest 17. kerület - kertváros
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
5 szoba
155 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

249 M Ft
9 szoba
373 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
XVII. kerület, Rákoscsaba-újtelep, Dallamos utca
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

108.9 M Ft
3 szoba
120 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

249 M Ft
9 szoba
373 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

279 M Ft
9 szoba
270 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
190 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

256 M Ft