Oasis Residence

Eladó családi ház
Budapest, XVI. kerület, Rákosszentmihály, Tátraszirt sor

+ 6 kép 1/9
240 000 000 Ft240 M Ft 937 500 Ft/m2
5 szoba
256 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 565 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Kudor István
Duna House - Szentendre, Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

PRÉMIUM MINŐSÉG, ENERGIATAKARÉKOSSÁG ÉS LUXUS A XVI. KERÜLETBEN!
Budapest XVI. kerületében, kiváló ellátottságú környéken, aszfaltos saroktelken eladó egy 600 nm-es telken épülő, 200 nm-es, 5 szobás, önálló családi ház, hatalmas dupla garázzsal!
A 3 szintes ingatlan tervezésekor a tágas közösségi terek és a privát szféra tökéletes egyensúlyára törekedtek. A földszinti hálószobák mindegyike saját, közvetlen bejáratú fürdőszobával rendelkezik!
MŰSZAKI TARTALOM (A JÖVŐ OTTHONA):
Falak: 30-as Porotherm tégla + 15 cm Dryvit szigetelésTető: Bramac cserépfedésNyílászárók: 3 rétegű thermo műanyag ablakok, rejtett redőnnyel és szúnyoghálóvalFűtés/Hűtés: Modern, gazdaságos hőszivattyús rendszer padlófűtéssel, a fürdőkben kiegészítő törölközőszárítós radiátorokkal + klímaBiztonság: Elektromos kapu, riasztórendszer előkészítés
EGYEDI AJÁNLAT ALAKÍTSA SAJÁT ÍZLÉSÉRE!1.500.000 Ft ajándék keret: Az alagsorban saját WELLNESS részleg alakítható ki, melynek költségét a tulajdonos 1,5 millió Ft-ig állja vagy ez az összeg konyhabútorra is fordítható!Választható burkolatok: A jelenlegi építési fázisban a belső ajtók, hideg-meleg burkolatok és a szaniterek még saját ízlés szerint választhatóak!
TERVEZETT ÁTADÁS: 2026. ÉV VÉGE!
ÁTGONDOLT, PRAKTIKUS ELRENDEZÉS:
Alagsor (A kényelem szintje):Dupla garázs: 54,6 nm (két nagyméretű autónak is kényelmes)Tároló / Wellness helyiség: 32,4 nmHáztartási helyiség / Mosókonyha:9 nmKözlekedő: 16,68 nm
Földszint (A családi élet központja):Hatalmas amerikai konyhás nappali + étkező: 43,8 nmszoba + saját fürdőszoba: 13,68 nm + 5,25 nmszoba + saját fürdőszoba: 13,68 nm + 5,25 nmGardrób és közlekedők: 6,46 nm + 8,19 nm2 darab hangulatos terasz: 15,74 nm és 12 nm
Tetőtér (A gyerekek vagy vendégek birodalma):szoba: 12,39 nmszoba: 12,39 nmFürdőszoba: 6,24 nmGardrób + közlekedő: 3,42 nm + 9,4 nmErkély: 10 nm
KIVÁLÓ LOKÁCIÓ ÉS INFRASTRUKTÚRA:Csendes, kertvárosias környezet, mégis minden karnyújtásra! Sétatávolságra (pár száz méteren belül) iskola, óvoda, orvosi rendelő, gyógyszertár és bevásárlási lehetőségek. A HÉV megálló mindössze 700 méterre található, így a belváros is gyorsan elérhető.
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget, kösse le álmai otthonát még a befejezés előtt!
Hívjon bizalommal, akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Rákosszentmihály m² ár
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
938 e Ft
829 e Ft -13%
911 e Ft -3%
961 e Ft 2%
Ennek az ára
Rákosszentmihály átlagár
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
240 M Ft m Ft
240.2 m Ft 0%
227.1 m Ft -6%
236.6 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület, Rákosszentmihály, Tátraszirt sor

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

209 M Ft
7 szoba
270 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

265 M Ft
7 szoba
250 m²
XVI. kerület, Árpádföld, Istráng utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

220 M Ft
5 szoba
330 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
5 szoba
151 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
139 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

180 M Ft
1 szoba
160 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

220 M Ft
5 szoba
330 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház