River Life

Eladó családi ház
Budapest, XVI. kerület

+ 6 kép 1/9
180 000 000 Ft180 M Ft 1 125 000 Ft/m2
3 + 1 szoba
160 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1087 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 310
Balogh Csaba
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

XVI. kerület központjában, kivételes adottságú, 1087 m2-es telken elhelyezkedő, két szintes, felújítandó családi házat kínálok eladásra.

A telek mérete több lakóingatlan kialakítását is lehetővé teszi, központi elhelyezkedése pedig akár egy jól működő, nagy ügyfélforgalmú vállalkozás létrehozásával is kecsegtet.

Az ingatlan megtekinthető a hét bármely napján!
Várom a hívását, akár hétvégén is!

B.Cs. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 376123

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1125 e Ft
1129 e Ft 0%
1070 e Ft -5%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
180 M Ft m Ft
194.2 m Ft 7%
149.8 m Ft -20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

249.9 M Ft
6 szoba
360 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

360 M Ft
5 + 1 szoba
316 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

199 M Ft
5 szoba
280 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Mátyásföld
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

190 M Ft
7 szoba
240 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

149.9 M Ft
6 szoba
269 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
XVI. kerület