City Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XVI. kerület

+ 4 kép 1/7
84 900 000 Ft84.9 M Ft 1 286 364 Ft/m2
2 szoba
66 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 903 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Tóth Ottó Oliver
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Cinkotán a Batthyányi Ilona Általános iskolához közel, egy 903 nm-es beépíthető telken fekvő 67 nm-es felújítandó családi ház pincével, autóbeállóval, hatalmas hátsó kerttel ELADÓ!

A ház 1975-ben épült, Nyugati fekvésű, az elosztása kiváló, áll 2 szobából, egy közlekedőből, külön fürdőből és WC-ből, kamrából és étkezős konyhából, a padlástér és a pince a kamrából közelíthető meg. Minden helyiség ablakkal van ellátva. A fűtést és a meleg víz ellátást gázkazán biztosítja. Autóval az előkertben lehet parkolni, de a ház elhelyezkedése lehetővé teszi, hogy akár a telek hátsó részére is be lehessen állni..

Az épület alapzata sávbeton, falazata agyagtégla, a födémszerkezete vasbeton gerendákból készült, agyagcseréppel fedett kontyolt nyeregtetővel fedve, mely a mai napig nagyon jó állapotnak örvend. A ház belső részei felújításra szorulnak. A nyílászárók, a burkolatok és a vezetékek is régiek. A hátsó kertben könnyűszerkezetes melléképületek is találhatóak, melyek bontásra érettek, a telek végében szőlő és különféle gyümölcsök teremnek.

Az ingatlan számos lehetőséget rejt magában, a házat igény szerint fel lehet újítani, bővíteni, de akár teljesen át is lehet építeni.

A telek övezeti besorolása Lke-1/XVI/O1 a beépíthetősége 25%, a zöldterületi mutató 55%, a megengedett homlokzatmagasság 5 méter. A telken belül egy rendeltetési egység helyezhető el, az összes ahhoz kapcsolódó helyiséget figyelembe véve legfeljebb 100 nm nettó szintterületen.

Ez Cinkosa családi házas övezete, mely közlekedés és ellátottság szempontjából is jó. A közelben több Óvoda, Gimnázium, Általános iskola is elérhető. Nem messze focipálya, kosárpálya, játszótér, edzőterem található, továbbá nincs messze élelmiszerbolt, gyógyszertár, csemegebolt, ATM, éttermek, fodrász stb. A közelben közlekednek a 46, 146, 480, 908, 908A, 992, 92, 92A, 410, 411, 430, 440, 441, 1077, 1078 buszok, valamint a H8 és H9 Hévjáratok is.

Az ingatlan teljesen per-, teher- és igénymentesen kerül eladásra! További kérdések esetén kérem hívjon telefonon, vagy küldjön üzenetet!

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1286 e Ft
1201 e Ft -7%
961 e Ft -34%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
84.9 M Ft m Ft
78.4 m Ft -8%
236.6 m Ft 64%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

190 M Ft
7 szoba
240 m²
XVI. kerület, Árpádföld, Istráng utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

220 M Ft
5 szoba
330 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

249.9 M Ft
6 szoba
360 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
5 szoba
151 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

179 M Ft
6 szoba
129 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

149 M Ft
3 szoba
94 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

180 M Ft
1 szoba
160 m²
XVI. kerület, Árpádföld
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

90 M Ft
3 szoba
84 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

220 M Ft
5 szoba
330 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

265 M Ft
7 szoba
250 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület