NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Budapest, XVI. kerület

+ 17 kép 1/20
229 000 000 Ft229 M Ft 1 224 599 Ft/m2
3 + 1 szoba
187 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 480 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 479
Téglás Sándor
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ha fontos a kitűnő lokáció, a minőségi kivitelezés és a luxus érzése, akkor feltétlen nézze meg ezt az (XVI. kerület Árpádföld könnyen megközelíthető részén elhelyezkedő) új építésű, 480 nm-es telken fekvő kifogástalan állapotú 187 nm-es alapterületű, nappali + 3 szobás önálló családi házat!

A kétszintes ingatlan kiváló adottságokkal rendelkezik.

Földszintjén található:
- hatalmas (60,7 nm) nappali,
- francia konyhával, étkezővel,
- fürdőszoba,
- előszoba-lépcsőház,
- garázsbejárat, 2 autó férőhelyes garázzsal.

Az emeleten helyet kapott:
- 3 kényelmes szoba,
- fürdőszoba,
- a helyiségeket összekötő természetes fénnyel rendelkező közlekedő,
- dizájn világítással rendelkező elegáns, kényelmes lépcsőfeljáró.

A ház kiváló beosztású. A tulajdonosok saját részre építették az ingatlant, ezért a minőségi anyagok felhasználásával és praktikus műszaki tartalommal került kivitelezésre. Az épület teljes területe padlófűtéssel ellátott, bele értve a garázs belső terét is.
Kiváló, magas minőségű burkolatok, szaniterek, átgondolt elegáns megvilágítások, dizájn fények lettek beépítve. Az ingatlant az épületrészek egymással egységet alkotó harmóniája jellemzi és egyben kifejezetten hangsúlyozni érdemes a lakórészek meghatározó eleganciáját.

A vételár tartalmazza természetesen a francia konyha bútorzatát és a beépített gépészetet, melynek minősége, stílusa kitűnően illeszkedik a nappali, étkező kialakításához.

Megközelítés és infrastruktúra:

A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik. Könnyű sétatávolságra van az autóbuszmegálló, a HÉV, vasút csatlakozás (10 p), 2 óvoda, 3 általános iskola, 2 középfokú iskola 5-15 perc távolságra helyezkedik el. Örs vezér tere gépjárművel 7 perc távolságra van.
A családi ház kerékpárúttal rendelkező parkosított Kiserdő mellet fekszik, étterem, cukrászda, bevásárlóközpont fodrászat stb. szintén hasonló (10 p) távolságokban található. A környék továbbá erdei élményparkkal is rendelkezik, ami kiválóan alkalmas sétálásra-, kutyasétáltatásra, bicikli és egyéb sportolási lehetőségekre, erdei gyerek játszótér használatára (10 perc gyalog)!
Az ingatlan szolgáltatási központú lokációja ellenére, nyugodt, könnyen megközelíthető területen helyezkedik el.

Amennyiben esetleg hitelfedezet bevonásának szüksége merülne fel, Kollégáim ingyenes és banksemleges hiteltanácsadással és teljeskörű hitelügyintézéssel is állnak az Önök rendelkezésére.

Ha felkeltettem az érdeklődését, kérem, forduljon hozzám bizalommal, várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1225 e Ft
1128 e Ft -9%
1073 e Ft -14%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
229 M Ft m Ft
188.8 m Ft -21%
151.3 m Ft -51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

399 M Ft
6 szoba
507 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

179 M Ft
8 szoba
540 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

220 M Ft
5 szoba
330 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Garam utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.5 M Ft
2 szoba
48 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

83.99 M Ft
2 szoba
80 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

255 M Ft
8 szoba
463 m²
XVI. kerület, Mátyásföld
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

209 M Ft
7 szoba
270 m²
XX. kerület, Kossuthfalva, Nagysándor József utca
Eladó sorház

Budapest, XX. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
92 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

46.9 M Ft
1 szoba
38 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

149 M Ft
3 szoba
94 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

58 M Ft
2 szoba