Astora Art House

Eladó családi ház
Budapest, XV. kerület

+ 14 kép 1/17
94 900 000 Ft94.9 M Ft 958 586 Ft/m2
3 szoba
99 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 440 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 288
KVhaz Ingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ELADÓ XV. KERÜLETBEN, RÁKOSPALOTÁN 99 M2 CSALÁDI HÁZ 440 TELKEN

AZ ÉPÜLET JELLEMZŐI:
A ház az 1980-as években épült. 2017-ben kicserélték a villanyórát, 2X25A van az épületben. 4 éve új gázkazán került beszerelésre és 10 cm szigeteléssel borították. Az utcafronti ablakok műanyagra lett váltva, a többi fakeretes. A betonfödémes, cseréppel fedett tető gerendái 10 éven belül lettek megerősítve, fóliázva és gyapottal szigetelve.

ELRENDEZÉSE:
A bejárat a fényes verandára vezet, ahonnan tovább juthatunk egy közlekedőbe. Innen nyílik a fürdőszoba, az átjáró a konyhába, valamint a nappali. A tágas nappalit egy nagyméretű hálószoba követ, amiből egy eddig irodaként funkcionált, kisebb szobába térhetünk. Az irodától szintén egy kisebb átjáró vezet vissza a verandára, ahonnan a padlásfeljáró is indul.
A ház mögötti melléképület tárolóként hasznosítható.

PARKOLÁS:
Ház előtti utcaszakaszon díjmentesen

TÖMEGKÖZLEKEDÉS:
A közelben megtalálható a 96, 296, 296A, 124, 225-ös busz, és regionális autóbuszmegálló, néhány perc sétára a 231, 231B busz, 69-es villamos és 973, 996 éjszakai járat

FINANSZÍROZÁS:
Az ingatlan hitelre is megvásárolható. Bankfüggetlen tanácsadóink, az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találja meg az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi kedvezményekkel. A hitel közvetítés díjmentes.

IRÁNYÁR: 94,9 M Ft
VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN!!

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztatás jellegűek!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
959 e Ft
982 e Ft 2%
1138 e Ft 16%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.9 M Ft m Ft
90.4 m Ft -5%
101 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

140 M Ft
6 szoba
187 m²
XV. kerület, Rákospalota, Bercsényi Miklós utca
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

99 M Ft
3 szoba
106 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63.5 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

200 M Ft
7 szoba
400 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

199 M Ft
4 szoba
147 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

62 M Ft
3 + 1 szoba
102 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

45 M Ft
2 szoba
65 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

200 M Ft
7 szoba
400 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep
Eladó telek

Budapest, XXIII. kerület

38 M Ft
2952 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

200 M Ft
7 szoba
400 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

125 M Ft
3 szoba
180 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

109.5 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca