City Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XV. kerület

+ 9 kép 1/12
122 650 000 Ft122.65 M Ft 1 022 083 Ft/m2
3 szoba
120 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 513 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 230
Tecnocasa - Imobiliare Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

XV. KERÜLETBEN RÁKOSPALOTÁN, CSENDES MELLÉKUTCÁBAN, ELADÓ EGY ELŐKERTES, SZIGETELT, 120 M2, 4 SZOBÁS, 2 SZINTES, DUPLAKOMFORTOS CSALÁDI HÁZ, 513 TELEKKEL, 43 M2 PINCÉVEL, TÁROLÓVAL, FEDETT AUTÓBEÁLLÓVAL, 17 M2-ES ZÁRT TERASSZAL.

A HÁZ JELLEMZŐI:

Téglaépítésű, 1950-es években épült, szerkezetileg masszív, belső 2 szintes családi ház, ami egy 5 cm-es hungarocell szigeteléssel lett ellátva.

A földszinti részen, konyha, nappali, előszoba, fürdőszoba, mellékhelyiség és zárt terasz található. A 17 m2-es zárt teraszon keresztül lehet megközelíteni a kertet, de igény esetén a terasz szobaként is funkcionálhat.

Az emeleten 2 szoba, fürdőszoba és közlekedő kapott helyet.

Ablakai fa- és műanyag hőszigetelt nyílászárók. A villanyvezetékek rézből vannak, a vízvezetékek cseréje 2003-ban történt meg. Fűtését kondenzációs - és vegyestüzelésű kazán biztosítja, kiegészítő fűtésként inverteres hűtő-fűtő klíma is be lett szerelve.

Fedett autóbeálló is kialakításra került, a telek végében pedig egy 8 m2-es tároló, illetve a ház alatt egy 43 m2-es pince került kialakításra.

FINANSZÍROZÁS:

Az ingatlan hitelre is megvásárolható. Bankfüggetlen tanácsadóink, az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találja meg az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi kedvezményekkel. A hitel közvetítés díjmentes.

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.

Várjuk hívását munkanapokon 09.00- 18:00 óra között.

Amennyiben eladná saját ingatlanát, több mint 16 éve működő, kifejezetten a kerületre szakosodott irodánktól, INGYENES ÉRTÉKBECSLÉST kérhet.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1022 e Ft
967 e Ft -6%
1134 e Ft 10%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
122.65 M Ft m Ft
90.4 m Ft -36%
100.9 m Ft -22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

199 M Ft
4 szoba
147 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

140 M Ft
6 szoba
187 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

800 M Ft
11 szoba
517 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
0 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

800 M Ft
12 szoba
609 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

180 M Ft
5 szoba
140 m²
XV. kerület, Rákospalota, Bercsényi Miklós utca
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

99 M Ft
3 szoba
106 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

200 M Ft
7 szoba
400 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

135 M Ft
7 szoba
185 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület