Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
XV. KERÜLETBEN: ÚJPEST SZOMSZÉDSÁGÁBAN, 3 LAKÁSOS UDVARBAN, 55 M2, JELENLEG 1 SZOBÁS, EREDETILEG 2 SZOBÁS VOLT, KÖNNYEN VISSZAALAKÍTHATÓ, FELÚJÍTANDÓ HÁZRÉSZ, 200 M2 KERTTEL, 2 TÁROLÓVAL.
A HÁZRÉSZ JELLEMZŐI:
Konyha, fürdőszoba és egy 40 m2-es szoba áll rendelkezésre. A szoba méretéből adódóan, könnyen nappali és külön hálószoba is kialakítható. A nyílászárók 3 rétegű, hőszigetelt műanyag ablakok. A villanyvezetékek rézből vannak. A fűtést gázkonvektorok biztosítják. Esztétikai felújítást szükséges. Tartozik a házrészhez egy 200 m2 kert és 2 tároló.
VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN !!
A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.
Várjuk hívását munkanapokon 09:00-19:00 óra között.
Amennyiben eladná saját ingatlanát, több mint 10 éve működő, kifejezetten a kerületre szakosodott irodánktól, INGYENES ÉRTÉKBECSLÉST kérhet.
Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 20. Utoljára módosítva: 2025. 03. 26.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, XV. kerület, Rákospalota